Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc One Vs. Samsung Galaxy S4

Önerilen Mesajlar

Bende son telefon arızamdan sonra hanımın iphone 4 ü yedek telefon yapıp htc almayı düşündüm fakat baktım ki 1850-2000 TL civarında biraz gereksiz masraf olarak düşünüp erteledim.

Birde galaxy s4 kullanan bir arkadaşım telefon rehberine girmek istediğinde telefon en az 10 saniye bekletiyordu bizzat şahit oldum, ne uğraşlar sonucu çözüm alınamayınca htc ye geçti ve çok memnun olduğunu biliyorum. Ayrıca telefon ve aplikasyon kurdu kuzenimde htc kullanıyor çok ciddi bir araştırma sonucu aldı ve çok memnun, son olarak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başka bir boyut getireyim bari son zamanlarda özellikle teknoloji forumlarının önde gelenlerinde ''general mobile discovary'' rüzgarı esmekte...

F/P bakımından 1 . olduğu söylenmekte.Mevcut telefon ciddi olarak yok satmakta çoğu site ön satışta 1 aydır bekleyenler var.Telpa garantili 599 lira olan bu telefonu bazı telefoncular yada sahibinden gibi sitelerde 650-800 aralığında satmakta...

Kurucularının ABD deki iki Türk olduğu söylenen telefonu sırf merak için hemen alma imkanı olsa alıp kurcalamak istiyorum,neymiş bu öve öve bitiremedikleri telefon...

Volkan Alan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Devir iphone devri i phone 5 ya da 4s al.

Ha iphone istemiyorsaniz s4 alin. En azindan her kose basinda servisi cartu curtu var. Htc bu konuda biraz daha gwlismeli.

Her köşe başında servisinin olmasından ziyade, o servislerinin yeterlilikleri önemli. Eğer servise cihazı verip, onarıldı diye size verilen telefonu defalarca servisten çıkmadan tekrar onarım için veriyorsanız ve bu servis ziyaretleri sırasında sadece kendinizin değil, servisteki diğer müşterilerin de "ama bu cihazda hala sorun devam ediyor, hiç mi kontrol etmiyorsunuz" söylemleriyle karşılaşıyorsanız o her köşe başı servis  dediğiniz şey köşe taşından başka bir şey olmuyor :) Eğer sabrınız var ise http://tuketici.weebly.com/ buradan sondan başa doğru okuyunuz. Kendi oluşturduğum blog.. Samsungla yaşadığım macerayı anlattım uzun uzun. Biraz uzun ama, e 6 aylık birikim işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman soyle soyleyeyim, akilli telefona Symbian ile basladik Android ile devam ediyoruz, ios dusunmuyoruz..

Android iyidir.

İki cihazı da biliyorum. Bence eşine olduğu için One daha iyi. İkisi de kafa kafaya cihazlar ki tamamen kullanıcının keyfine kalan bir seçim olmalı. Belli farklar var elbette Micro sd desteği değiştirilebilir pil önemliyse s4 önde zaten. Ayrıca s4 kamerası her türlü çok iyi. One arayüz ve çalışma olarak daha iyi, en stabil android olarak geçiyor. Cihaz kasa ve tasarım olarak çok daha güzel. Ekran daha iyi ve gün ışığında görülebilirlik daha iyi. Pil olarak aralarında dağlar kadar fark yok. Kamera One da güncelleme gerekiyor gece az ışık çekimlerde kırmızılaşma var.

S4 biraz erkeksi bir cihaz ve ara yüz vs çok keyifli değil bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde ben HTC Sense 5.0'ı hiç beğenmedim.

Evet hafifletmişler bu sayede sistem kaynak kullanımı çok iyi düzeyde. Ama eski temalar vs uçmuş. Blinkfeed gereksiz gelebilir. Bence update verebilmeyi kolaylaştırması da hafifletmede etken olmuş. Daha hızlı update geliyor gibi şimdilik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pek bu konulari bilmedigi halde amcama S4 aldirmislar. Telefona bir bakiyim diye aldim hic bisi yuklememis kabiyla ekran koruyucu filmiyle sifir gibi ama gelin gorunki 1 haftada 2 kere takildi dondu :) Internette cok yorum var S4=lag diye ben olsam htc one alirdim, ama eşime aliyorsam kesin iphone 4S veya 5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.