Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkesin Mübarek Kadir Gecesi Kutlu olsun.

Arkadaşlar aracımın kaportasına 5cm çapınca yapıştırıcı bulaştı (derby marka hızlı yapıştırıcı spreyli olan aktivatör diye geçiyor sanırım)

Bunu nasıl çıkartabilirim ıslak mendil ile filan sildim ama cikmadi yuzeyde kaldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence servis e danışın yada o ürünün distibürörünü arayın. ben geçen 3m ve tesa ya mesaj attım adamlar hemen döndü.

wd40 la yumşarsa yumşatıp pasta-cila ile kaldırılablir belki. ama risk size ait, farklı karışımlar boyaya zarar verebilir. hatta tiner veya mazot bile denenebilir. sentetik tiner oto boyaya zarar vermiyor bildiğim kadarı ile. görünmeyen bir yerde denemek lazım

** birde aklıma sonradan geldi, yukarıya bakan yüzeydeyse, güneş altında kavrulup kendi kendine dökülme ihtimalide var :)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde aklıma sonradan geldi, yukarıya bakan yüzeydeyse, güneş altında kavrulup kendi kendine dökülme ihtimalide var

bagajda en iyisi olan oldu bir süre beklemek söylediginiz gibi güneşte belkide kendi kendine atar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle herkesin Mübarek Kadir Gecesi Kutlu olsun.

Arkadaşlar aracımın kaportasına 5cm çapınca yapıştırıcı bulaştı (derby marka hızlı yapıştırıcı spreyli olan aktivatör diye geçiyor sanırım)

Bunu nasıl çıkartabilirim ıslak mendil ile filan sildim ama cikmadi yuzeyde kaldi.

Cyanoacrilic türü bir yapıştırıcı onlar. Aslında sunta, tahta yapıştırmak içindir.

Bu tür yapıştırıcıları (Bond) çıkartmak için yapı marketlerde çok çeşitli çözücüler bulunmaktadır.

http://www.724odeal.com/product.php?id_product=659

659-3002-large.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür yapıştırıcıları (Bond) çıkartmak için yapı marketlerde çok çeşitli çözücüler bulunmaktadır.

Ürünü alıp deneyeceğim boyaya zarar vermeden cikarirsa sonucu buradan paylasirim,insallah baskalarinin basina gelmez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha bugun puntoculardan biri yazdı aseton denemiş boyayıda sökmüş.

İyi oldu söylediğin, bende tamponda bir iki yere rötuş amaçlı oje sürmüştüm ve sanki biraz kalın geldi gözüme acaba aseton la temizlesem mi diyordum....iyi ki acele etmemişim.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.