Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kameralar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

A118c verdik siparişi yolda.Kapasitörlü bir model olduğu için kontağı kapatınca enerjisi kesilen bir yer lazım bana. Gelen bilgiler iç dikiz aynası enerjisinden almam yönünde.

Bu işi yapabilecek İzmirde iyi bir elektrikçi tavsiyesine ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A118c verdik siparişi yolda.Kapasitörlü bir model olduğu için kontağı kapatınca enerjisi kesilen bir yer lazım bana. Gelen bilgiler iç dikiz aynası enerjisinden almam yönünde.

Bu işi yapabilecek İzmirde iyi bir elektrikçi tavsiyesine ihtiyacım var.

yaptırdıktan sonra fotoğraflarını paylaşırsanız sevinirim, bende düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Adamla anlaşamıyoruz bir türlü, aliexress'e yazacağım.

Bu da video

3 ay geçti diye geri almam deyip duruyor ille de tamir edelim diyor. Diyorum bunu nasıl tamir edeceksin yine aynı olacak vs. ayrıca yaz ayında oldu bu 3 ay diye kıstas mı olurmuş... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence değerli bir eser, üstadımız ... pirimiz Mustafa Topaloğlu'nun altını kuvvetle çizdiği gibi teknolojiden geri kalmamak lazım.

[url=https://www.youtube.com/embed/MF4JxLp3uuw?feature=oembed] 

[emoji23] Allah'ım sana geliyorum.

Ya sen şimdi bozarsın felan [emoji3] .Ozan daha iyi bozar onu.Aman tamir eder işte.

Bende bozabilirim beni pas geçmeyin. Buluşmaya getir [emoji3]

Hep içini sökmek istedim zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Geçenlerde çinden aldığım A118C kamera 2-3 gün çalıştı sonra koyverdi kendini. Kontağa bağlatmıştım kontağı açınca ekranı 3 dk açılıp kayıt yapmaya başlıyordu. Şimdi enerji geliyor ancak ne ekran açılıyor ne de kayıt yapıyor. Geri göndermeyle de uğraşılmaz. Bunların tamirini kim yapar kaça patlar. Elektronikçiler var araçlar üzerine ama onlar kendi sattıkları ürünler dışında pek ilgilenmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde çinden aldığım A118C kamera 2-3 gün çalıştı sonra koyverdi kendini. Kontağa bağlatmıştım kontağı açınca ekranı 3 dk açılıp kayıt yapmaya başlıyordu. Şimdi enerji geliyor ancak ne ekran açılıyor ne de kayıt yapıyor. Geri göndermeyle de uğraşılmaz. Bunların tamirini kim yapar kaça patlar. Elektronikçiler var araçlar üzerine ama onlar kendi sattıkları ürünler dışında pek ilgilenmiyorlar.

Eğer garantili aldıysan çalışmadığını gösteren video çek. Satın aldigin siteye ve ödeme aracı olarak paypal kullandıysan ikisine mail gönder.

Paypal ödemeni heri alır. Sitelerde yardımcı oluyor. Geri gönderim istenmiyor çoğunlukla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.