Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kameralar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

Biraz da ben bakayım bu bilgilerle akabinde satın alırım hemen. 20 güne gelir artıkın :P

Buna ne dersin?

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-GPS-Car-DVR-Recorder-Ambarella-A7-Super-HD-2304-1296P-30FPS-GPS-logger-Night/32289772670.html

Sence de bir kıllık yok mu? Ucuz geldi gözüme

EMS ile 5-7 günde teslim hemde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben vantuzcuyum. Araba değişince veya yer değiştirmek istersek uğraş dur 3m bant kalıntıları ile.

Düzgün vantuz sallanmaz. Adileri öyledir denemedim hiç. Elimde hem go Pro hem 6plus taşıyan vantuzlu ürünler mevcut, memnunum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sallanmaktan ziyade camda görselliği engelleyecek birşey olmasını istemiyorum, aynanın arkasına saklanacak cihaz ve arada kayda değer bir durum olduğunda sökülüp içinden video alınacak. 

a118 modelinin yapışan parçası cihazdan ayrı, cihaz o parçaya geçiyor, tırnağına oturuyor. 3m yapıştırıcıyı da sökmek çok çok zor değil, paketinden sökmeye yardımcı olacak ip bile çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Kullanılan kartın sd/micro sd olmasından daha önemlisi yazma okuma hızının yüksek olması gerekiyor. Yani class10 olması tek başına yeterli değil. x300 gibi olanlar tercih edilmeli. Bu özellik görüntü parçaları arasındaki kayıpları belirliyor. class6 kartta 5-7sn kayıp olurken c10 x100 kartta 1-2sn, c10 x300 kartta <1sn. (SD kart takılan cihaza adaptörle microsd takmak bazen kilitlenmeye neden oluyor.)

Abi 16 gb sence yeter mi? Nasıl olsa bir sorun olduğunda görüntüyü kullanacağız, ne dersin? 

300x Lexar  43 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/lexar-16gb-microsdhc-class-10-45mb-s-hafiza-karti-adaptorlu-lsdmi16gbbeu300a/productDetails.aspx?productId=fthfzlx16gbbeu300a&categoryId=60003724 

Buda 300x Samsung 32 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-16gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-mb-mp16d/productDetails.aspx?productId=fthfzsamevomc16gb&categoryId=60003724

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16gb Lexar bir yıldır kullandığımız bir kart. Sorun yok. Toshiba olanını yıllardır sorunsuz kullandım. Transcent iyidir.

1080p için 5dk 223mb yer tutuyor. Toplam 75dk kayıt yapar. Zaten çoğu kamerada dikkat işareti olan tuş var. Ona basınca son 5dk silinmez hale geliyor. G sensörü olanlarda kaza durumunda silinmez dosya otomatik oluşuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G-sensörlü aldım bende, ani veya garip değişim ile kaza olduğunu anlıyor sanırım. 16 alalım mı şimdi o zaman.
32 olsa bile 150 dk olacak yine bir iş için çok yeterli dk değil.

Şunu aldım

http://www.hizlial.com/toshiba-16-gb-micro-sdhc-exceria-type-hd-uhs-1-class-10-95mbsn/10177869

Edit: Ben 45'e aldım ertesi gün 52 tl oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok ilginçtir, 23'ünde Türkiye'ye girdi kamera ve bugün 16 itibarı ile (yani 25'i) ilçeye kadar geldi :D

26 şubat'ta almışım yukarda yazdığım iletiye göre 26 mart'ta teslim edilmiş olacak :D SD kartı almakta geciktik :P 

Çinli satıcı anında kargoya verdim diye geyik yapsa da, sistemde Ayın 3'ünde Hollanda'dan çıktı olarak bilgi vardı.Ama satıcının yeri Çin diye gözüküyor acaba bu aradaki 7 günden Çin'den Hollanda'ya mı gitti ? Bilemeyeceğim. 

Sonuçta 1 ay'da geldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok ilginçtir, 23'ünde Türkiye'ye girdi kamera ve bugün 16 itibarı ile (yani 25'i) ilçeye kadar geldi :D

26 şubat'ta almışım yukarda yazdığım iletiye göre 26 mart'ta teslim edilmiş olacak :D SD kartı almakta geciktik [emoji14]

Çinli satıcı anında kargoya verdim diye geyik yapsa da, sistemde Ayın 3'ünde Hollanda'dan çıktı olarak bilgi vardı.Ama satıcının yeri Çin diye gözüküyor acaba bu aradaki 7 günden Çin'den Hollanda'ya mı gitti ? Bilemeyeceğim.

Sonuçta 1 ay'da geldi :D

Sistem şöyle isliyor. Çok sipariş alan satıcılar avrupada mesela. Gemi falan uğraşmıyor. Avrupada bir merkeze toptan yolluyor. Hatta stok tutanlar bile var. Sen doğudan kargonu beklerken pat batıdan geliyor. Ben numaralı gözlüklerini çinden alıyorum. Kargo hep amerikadan geliyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sistem şöyle isliyor. Çok sipariş alan satıcılar avrupada mesela. Gemi falan uğraşmıyor. Avrupada bir merkeze toptan yolluyor. Hatta stok tutanlar bile var. Sen doğudan kargonu beklerken pat batıdan geliyor. Ben numaralı gözlüklerini çinden alıyorum. Kargo hep amerikadan geliyor :)

Ship from seçeneğini düzgün vermeleri lazım ama. Ben kendime yakın satıcıdan almayı daha iyi bilirim, en iyi ben bilirim :zha::D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gözlük numaralarım değişmiş. P. tesi öğrendim.

Çin'den sipariş ediyordum hep. Ama satıcı artık multifocal cam yapmadıklarını söyledi.

Sipariş verdiğiniz yerin bağlantısını alabilir miyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gözlük numaralarım değişmiş. P. tesi öğrendim.

Çin'den sipariş ediyordum hep. Ama satıcı artık multifocal cam yapmadıklarını söyledi.

Sipariş verdiğiniz yerin bağlantısını alabilir miyim.

http://www.zennioptical.com/

Sipariş öncesi gözlük ölçülerinizi alin. Birde iki göz arası mesafe dedikleri bisey var. Tr dr pek takan yok ama önemli gözcüler iki göz bebeği arası mesafeyi olçmuyorlar tada yazmıyorlar. Gozlugunuzu takin ileri bakarken biri keçeli kalemle göz bebeğinizi işaretlesin. Bende kumpas vardı onla ölçüm sizde sağlam bir ölçü aletiyle kaç mm kontrol edin. Kendi fotonuzu ekleyip model seçebiliyorsunuz. Kalitede sorun yok bir gözlücude gelen iki gözlüğü olcturdum numaralar doğru. Ucuz olunca ikişer ikişer aliyor insan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.