Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto Kameralar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

hüseyin ipek

Önerilen Mesajlar

Odisu S1 Full HD Araç içi Kamera almıştım. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. 2 adet 32 gb hafıza kartı da aldım. Bazen kameradakini çıkarıp diğeri takıyor ve kayıtlara bakıyordum. Bu zamana kadar dikkatimi çekmemişti ama önemli bir sorun var. Hafıza kartı boşken gayet güzel kayıt yapıyor ama dolduğunda eski kayıtları silmiyor. onlar öylece duruyor sağlam bir şekilde. son kayıt ettiğini silip tekrar kayıt yapıyor. bunu nereden anlıyorum anlatayım. Her gün için ayrı klasör oluşturuyor. Mesela 31 Aralık 2015 ve 01 Ocak 2016 tarihlerine ait iki klasör var. Birde 4 Aralık 2016 tarihine ait bir klasör var. Önceki klasörlerde bir sürü kayıt edilmiş dosyalar var ama 4 aralık 2016 klasöründe sadece bir tane kayıt var. onunda tarihi 4 aralık 2016. Bu durumu 3 kez tespit ettim. Ondan sonra buraya yazdım. her iki kartta da aynı durum var. Darbe nedeniyle kilitlenme durumunu biliyorum. Bu durum ondan kaynaklanmıyor. Hafıza kartları aynı değil, farklı markalar. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba.

Arac-Kamerası brosur1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

genelde arabaya binince navigasyonu açarsam telefonu tutucuya koyuyorum, 

kamera kayıt programı var onu çalıştırıyorum. http://www.camonroad.com/ kullandığım program bu. birde arakadaş ekleme kısmından arkadaşlarınız sizin yerinizi ve yol görüntüsünü görebiliyor ikide bir nerde kaldınız gibi sorular ile muhatap olunmuyor :D

kullanan varsa olcay17 nick

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 12 Şubat 2016 at 11:04, Olcay Sert said:

genelde arabaya binince navigasyonu açarsam telefonu tutucuya koyuyorum, 

kamera kayıt programı var onu çalıştırıyorum. http://www.camonroad.com/ kullandığım program bu. birde arakadaş ekleme kısmından arkadaşlarınız sizin yerinizi ve yol görüntüsünü görebiliyor ikide bir nerde kaldınız gibi sorular ile muhatap olunmuyor :D

kullanan varsa olcay17 nick

İyiymiş gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, A Kemal sevin said:

iPhone 6 için sağlam bir tutucu önerebilirmisniz ?

Spigen manyetik tutucu önerebilirim. Kullanan arkadaşlarım memnun.

Forumdan alıp kullanan arkadaşlar da vardı, onlar da tavsiye eder diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bunu kullanıyorum çıkarırken yavaş çıkarmak gerekiyor sadece takarken belli bi yere telefonu zorlamak güzel. ha birde yapışkan baya iyi iz bırakmıyor yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bir kere ıslak mendille sildim. nano bilmem neler dolmuş herhal :D

bence manyetikten daha iyi bu hah videosunuda buldum

511040821801t4.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bir soru daha.
Benim araçta navigasyonda kullandığım gps im var. Şu aliexpresste satılan 8 dolarlıktan. Şimdi düşündüğüm A118C kamerası içinde gps gerek. Eğer resimdekinden alsam ikisinide çalıştırırmı?

11111111.jpg

Birde gearbestten kaç günde geliyor ortalama bilen ya da tahmin varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Merhaba, 

Vantuzsuz, montaji kolay ve kablo problemi yaratmayan bir arac ici kamera almak istiyorum. Goruntu kalitesi elbette onemli ancak arac icerisindeki durusu, gorus acisinin engellenmemesi ve ortaligin kablo golune donmemesi de acikcasi benim icin onemli. Tavsiyelerinizi rica ederim.

Not : 2 kamera olmasi makbuldur. Eger sizden gelecek yorumlara kadar alir ve montajini yaparsam sizinle de goruntulu olarak buradan paylasim yapacagim.

Tesekkurler, 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu tavsiye ederim.

Forumda kullananlar var.

Yapışkan yüzeyle cama tutturuluyor.

Görüntü kalitesi güzel.

Ancak kablo bağlantısı şart elektrik için, onu datavan döşemesinin altından çektireceksiniz mecburen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.