Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

On 04.06.2016 at 16:06, Özkan Ceylan said:

bende bu aralar multi media sistemlerine takmış durumdayım en iyisini arıyorum ücreti kafama takmayı geçtim aracım focus 3 titanium sesli komut oto park tekno sistem falan filan var bu özellerini kaybetmek istemiyorum ve kesinlikle kuracağım sistemin wifi ile internete bağlantı yapmasını istiyorum yani bunu da en iyi android sistemler ile yapabiliceğimi düşünüyorum türkiye de sadece navimex i buldum ama biraz kötü geldi bana birde bazı yerler oto park ve sesli komutun gideceğini söyledi. navimex in özelliklerinin nerdeyse 2 katı hızda olanları aliexpress te aynı fiyata(gümrük vergisidahil değil) bi kaçına mesaj attım özelliklerimi desteklicekler mi diye evet dediler ama güvenemedim.

Merhaba hocam. Ben de aynı şekilde araştırma içine girmiştim. Şunu buldum: 

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=567

Şöyle bir videosu var: 

Normalde Ford servisleri Cyclone marka takıyor ama bunu takmaya başladılar mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

iyi forumlar herkese. cyclone navigasyon ve multimedya sistemimin saati yaklaşık bir haftadır geri kalıyor :blink: araca bindiğimde ayarlıyorum ertesi gün araca bindiğimde yine değişmiş. bir türlü anlam veremedim. akü kablolarını da hiç çıkarmadım bu sürede. başına böyle bişey gelen yadan çözüm yolunu bilen bu güzel kardeşinize yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim :) 

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
Düzeltme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Ercan Gülmez yazdı:

Evet cyclone. 

Bizim Yakup pek uzun yazmayı sevmez. Sanırım demek istediği bu sorun yazılımla alakalı olabilir. Onun için bir cyclonel a görüşün demek istemiş.

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Bizim Yakup pek uzun yamayı sevmez. Sanırım demek istediği bu sorun yazılımla alakalı olabilir. Onun için bir cyclonel a görüşün demek istemiş.

Tamamdır teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

cyclone navigasyon ve müzik sistemine bluetooth ile telefonu bağlayıp telefon görüşmesi yapabiliyoruz. peki müzik dinleyebiliyor muyuz ? herhangi proğram ile açtığımız şarkıyı bluetooth ile çalabilir miyiz ?

Bir de navigasyon güncelleme yapmak istiyorum. infonav'ın sitesine girip bilgileri doldurduğumda sd kart bulunamadı diyor ne yapmalıyım ?

Ercan Gülmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi forumlar herkese. Cyclone multimedya ve navigasyon sistemine kafayı takmış bulunmaktayım ? Geri geri gelirken ekranda çıkan renkli mesafe belirten çizgiler direksiyonu çevirince dönmüyor. Bu sistemi kullanan herkeste mi böyle yoksa benimkinin güncelleştirmeye yada başka bir şeye mi ihtiyacı var ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ercan Gülmez yazdı:

İyi forumlar herkese. Cyclone multimedya ve navigasyon sistemine kafayı takmış bulunmaktayım ? Geri geri gelirken ekranda çıkan renkli mesafe belirten çizgiler direksiyonu çevirince dönmüyor. Bu sistemi kullanan herkeste mi böyle yoksa benimkinin güncelleştirmeye yada başka bir şeye mi ihtiyacı var ?

Dönmez hocam o orjinal sistemlerde oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Bir saat önce, Kemal Eraslan yazdı:

Cyclone Android bir ürün var makyajlı focus2015 trend x bu ürünü internet üzerinden alsam ne kadar sağlıklı olur uyumluluk konusunu nasıl öğrenebilirim.

Uyar tek tip zaten youtubede incelemesi var focus4 cyclone yazarsaniz cikar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, BulentGulsahin yazdı:

Uyar tek tip zaten youtubede incelemesi var focus4 cyclone yazarsaniz cikar

Focus 4 :D 

Bu adamlar Fiesta'ya da 7 diyordu yenisini millet 8 sanıyor :D 

Neyi nasıl düzeltiriz diyen yok, 3-5 kişi nasıl anlıyorsa öyle devam.

Connect demeyi zorlama kornet de geç gibi. 

Pazarlamasını doğru yapamayan kişilerden ürün alıp sonra da 'destek beklemek' hayallerle yaşamak gibi bir şey sanırım.

Adamlar zırt pırt instagram'dan tag'liyorlardı. Bu araba f4 değil dedim. Özel mesajla fiyatını yolladılar :D Kafa bu yani. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.