Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Dünyasına Yeni Bir Yıldız Düştü: Htc One

Önerilen Mesajlar

Galaxy S4 ile ilgili bir özellik haberi daha sızdırıldı: Gözle kaydırma (eye scrolling) mümkün olacakmış mış mış...

iPhonemania yetmedi bir de Galaxymania çıktı başımıza, ne pazarlamacı adamlar yahu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galaxy S4 ile ilgili bir özellik haberi daha sızdırıldı: Gözle kaydırma (eye scrolling) mümkün olacakmış mış mış...

Mevcutta ekrana baktığını anlayarak ekranı kapatmama özelliği var zaten. Bu da gelir yakında.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

patenti aldılar zaten; s4 de gözle kaydırma standart =) ( spoiler değil tamamen atmasyon )

apple da güneş enerjisi ile şarj patenti almış; masa üstünde dururken şarj olan akıllı telefon da ne güzel olur he?

bir de; apple, telefonun belirli noktalarında dokunmatik algılama gibi bir patent aldı sanırım; bir yerlerine dokunarak meşgule düşürme vs yapılabilecekmiş...

Ama en çok beklediğim(!) teknolojik zımbırtı, şu google gözlük; herkes gözünde kristal ekranla dolaşacak  :kıhkıh:  

Bu gözlüğe elbiseden kişi tanıma eklemeye çalışıyorlarmış; fashionable bir şekilde sosyalleşeceğiz yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir zamanlar bilgisayar peşinde koşardık. Pentium2 celeron pentium4 vs vs. Artık o işler yavaşladı. Şimdi telefonlar 6 ayda bir update alıyor.

Üstelik telefonlar çok işlevli.

Ben mesela fotoğraf dersi de veriyorum, amkineleri takip ederdim, şimdi telefonları talip ediyorum ve en ilgi çeken söyleşimin konusu: Mobil "Telefon Fotoğrafçılığı - Fotoğrafçılık yön mü değiştiriyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir zamanlar bilgisayar peşinde koşardık. Pentium2 celeron pentium4 vs vs. Artık o işler yavaşladı. Şimdi telefonlar 6 ayda bir update alıyor.

Üstelik telefonlar çok işlevli.

Ben mesela fotoğraf dersi de veriyorum, amkineleri takip ederdim, şimdi telefonları talip ediyorum ve en ilgi çeken söyleşimin konusu: Mobil "Telefon Fotoğrafçılığı - Fotoğrafçılık yön mü değiştiriyor?

İnsanlar basitleşiyor.

Bence Fotoğrafçılık değişmez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar basitleşiyor.

Katılmıyorum.

İnsanlar basitleşmiyor, fakat teknoloji bağımlı olmaya başlıyor.

Fotoğrafçılık değişir de demiyorum zaten, öncelikler, beğeniler, hedefler değişiyor.

Dinlemen lazım beni...  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar basitleşiyor.

Katılmıyorum.

İnsanlar basitleşmiyor, fakat teknoloji bağımlı olmaya başlıyor.

Fotoğrafçılık değişir de demiyorum zaten, öncelikler, beğeniler, hedefler değişiyor.

Dinlemen lazım beni... :)

Bende değiştirir dediniz demedim :D:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.