Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Dünyasına Yeni Bir Yıldız Düştü: Htc One

Önerilen Mesajlar

Ben android kullaniyor olmakla beraber ios' u da çok fonksiyonel ve amaca yönelik görüyorum. Sokakta ios android farkını bilmeyen düz kullanıcı için ios çok daha uygun bir yazılım. Bilinçli android seçenler zaten teknoloji konusunda da meraklı kurcalamayi seven kesim. Bence teknolojik aletleri kurcalamakla alakası olmayan tweetter face üzerinde işini görmek isteyen kullanıcı için ios daha doğru olabilir. Elbette marka, statü veya fiyat sebebiyle seçim yapanlarda vardır ama onları ayrı tutmak gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Nova kullanıyorum. Ekran gridi 8x6 olarak kullaniyorum. :P

One üzerinde gelen Sense sürümü çok garip olmuş. Dh üzerinde uzun bir inceleme var eski Sense çok daha iyi ve kaliteli idi.

Onedaki sense 5 eski surumle az cok ayni aslinda sadece telefon fabrikadan o bilmemne feedle geliyormus ismini hatirlayamadim. Ana ekrandan onu kaldirip kullanabiliyorsunuz soyle bir video var. Eklicem birazdan

Edit: blinkfeedmiş

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Nova kullanıyorum. Ekran gridi 8x6 olarak kullaniyorum. :P One üzerinde gelen Sense sürümü çok garip olmuş. Dh üzerinde uzun bir inceleme var eski Sense çok daha iyi ve kaliteli idi. Onedaki sense 5 eski surumle az cok ayni aslinda sadece telefon fabrikadan o bilmemne feedle geliyormus ismini hatirlayamadim. Ana ekrandan onu kaldirip kullanabiliyorsunuz soyle bir video var. Eklicem birazdan
Blinkfeed sanıyorum. Ayrica kaldirilamiyor sadece kapatılıyor diye anlatmışlardı incelemede. Ana ekrani değiştirip blinkfeed i kapatinca resimlerin gözükmediği gri bir sayfa gözüküyormuş. İnternet kapatılınca da aynı şekilde gri ekran görüyorsun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blinkfeed sanıyorum. Ayrica kaldirilamiyor sadece kapatılıyor diye anlatmışlardı incelemede. Ana ekrani değiştirip blinkfeed i kapatinca resimlerin gözükmediği gri bir sayfa gözüküyormuş. İnternet kapatılınca da aynı şekilde gri ekran görüyorsun.

Yok hayir :) bende cok korktum ama su videonun sonlarinda oh cekebilirsiniz :)

Edit: link koyuyorum niye gozukmuyor ??

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Blinkfeed sanıyorum. Ayrica kaldirilamiyor sadece kapatılıyor diye anlatmışlardı incelemede. Ana ekrani değiştirip blinkfeed i kapatinca resimlerin gözükmediği gri bir sayfa gözüküyormuş. İnternet kapatılınca da aynı şekilde gri ekran görüyorsun. Yok hayir :) bende cok korktum ama su videonun sonlarinda oh cekebilirsiniz :)
Tapatalk göstermiyor videoları ? Dh üzerinde canli yayınlanan video da kalkmıyor kapatılıyor demişlerdi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tapatalk göstermiyor videoları ? Dh üzerinde canli yayınlanan video da kalkmıyor kapatılıyor demişlerdi.

Link koydum yine gözükmezse youtube "htc sense 5" yaz Engin abi 6:11 süreli pocketnowvideonun yüklediği video

İzledin mi abi videoyu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin bahsettiğin videoyu izledim. Ana ekran home tuşuna basınca blinkfeed geliyor. Değişmedi sadece diğer sayfaları standart ana ekrana benzetti. Ama home tuşu ile blink geliyor. Tamamen kaldırmadı veya kaldıramadı Bu arada foruma koyduğumuz youtube linki gözükmüyor sanırım düzenlemede link gözüküyor ama kaydedince gözükmüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Huawei için somut birşey gösteremeyeceğim ama ülkemizdeki operatör firmalarının ucuz yollu telefonlarını üretir. üst klasmanda ise fiyat-performans derecesinde bence en iyi telefonlara sahip Ascend P1 bunun bir örneği Ascend D2 eğer ülkemize gelirse yine tutulmayacaktır ama mühim değil bizim insanlarımız gösterişi sever yada ne bileyim halkımız araştırmadan her şeye kara verdiği için hep iphone en iyi olarak lanse edilecektir bir garezim yok ama en iyi diye bir şeyde yok aslında kendin için en iyi vardır. Malzeme kalitesi apple ile aynı huaweinin zaten aynı fabrikanın ürünü kullanılan ekipman farklılık gösterecektir retina amoled bravia gibi. ios ve androide gelince bunu bilen kişi karşılaştırır sokaktaki genç kıza sorsan İos da neymiş diyecektir android içinde geçerli bu ama iphonelar genellikle şekilci kısma hitap ediyor. Flash player kullanıma açık olduğu sürece anroid kazanacaktır. 

Kardeşim o zaman seni biraz daha güncel takip'e yönelmeni rica edeceğim flash konusunda.. Kolay gelsin :)

Senin bahsettiğin videoyu izledim. Ana ekran home tuşuna basınca blinkfeed geliyor. Değişmedi sadece diğer sayfaları standart ana ekrana benzetti. Ama home tuşu ile blink geliyor. Tamamen kaldırmadı veya kaldıramadı Bu arada foruma koyduğumuz youtube linki gözükmüyor sanırım düzenlemede link gözüküyor ama kaydedince gözükmüyor

Video ekledim (deneme)

Şimdide düzenledim tekrar yolladım.

Şimdi tekrar düzenliyorum, çalıştı :yeah: Sorun yok. linkler hatalıdır.

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin bahsettiğin videoyu izledim. Ana ekran home tuşuna basınca blinkfeed geliyor. Değişmedi sadece diğer sayfaları standart ana ekrana benzetti. Ama home tuşu ile blink geliyor. Tamamen kaldırmadı veya kaldıramadı

Bu arada foruma koyduğumuz youtube linki gözükmüyor sanırım düzenlemede link gözüküyor ama kaydedince gözükmüyor

Adamda diyor blinkfeedi ortadaki sayfa yaparsaniz o acilir diyor analog hava durumu saatsiz htc dusunulemez diyor sonrada. Kendi elimize almadan rahatlamicaz tabi :) ama ilk o videoyu izledigimde ohh be demistim

http://youtu.be/qSwZ_egj1w0

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
İlgili video eklendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.