Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Need For Speed: Most Wanted'da Bir Ford!

Önerilen Mesajlar

Lütfen 1080p olarak izlemeye başlayın ve Sıkılmadan devam edin :)

Bakalım karşınıza kim çıkacak ? 

http://www.youtube.com/watch?v=7tc1j2jLbf8&feature=youtu.be

Ürünü Satın Almak İçin: Most Wanted

Yorumum: Mükemmel karakterize edilmiş :yeah: Tam olduğu gibi..

Yorumlarınızı bekliyoruz :)

Detay Bilgileri Video Sonrasında Buradan Okuyabilirsiniz

Efsanevi yarış oyunu Need For Speed’in 2012 yılının Haziran ayında çıkan 4. nesil oyunu Most Wanted’da dengeler, 2013 model Focus ST ile bozuluyor.

1995 yılından beri araba yarışı oyunu severlerin büyük bir heyecanla takip ettikleri Need for Speed serisinde herkesin bildiği gibi güçlü, agresif, hayranlık uyandıran araçlar bulunuyor. Yeni oyunda da bu kural bozulmuyor ve şehrin en tanınan yarışçılarını polisten önce sizin bulmanız ve onlarla yarışıp isminizi en üst sıraya yazdırmanız gerekiyor. İşte tam da bu noktada ortaya ralli yarışlarında adını efsaneler arasına yazdırmış modelimiz Focus ST sahneye çıkıyor! Görünüşüyle ve performansıyla diğer yarışçıları kendine hayran bırakarak tüm dengeleri alt üst ediyor.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rs 500'ü(ama tavsiye etmem gitmiyo araba :D ) buldumda yeni focusu bi bulamadım ya . herhalde most wanted arabaları arasında. :D

videodaki yeri buldumda orda degil araba :) yerinde ford raptor var sanırım multiplayer serissnde var o araba veya daha çok sp kasmak lagzım videodaki 1,6 bende daha 1,2 var bir focus için daha çok polislerden kaçıcaz galiba :)

Muhammed Keser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ilk ciktiginda bitirdimde. Focus STyi çikarabilmeniz için multiplayerda bir Ford araciyla 5 yaris kazanmaniz gerek arka arkaya. Yani haritada açik değil.

Beceremedin mi heee ? :) 

Yoo açtim ya kalmadi bisi :D kacarmi benden. Full upgradeli bugatti veyrondan sonra almadim elime :D

Yalniz videoyu yeni izledim guzel olmuş zaten oyunda duvarlarda billboardlarda 2013 focus st reklamlari var bol bol. Iyi para saymis Ford

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

videodaki yeri buldumda orda degil araba :) yerinde ford raptor var sanırım multiplayer serissnde var o araba veya daha çok sp kasmak lagzım videodaki 1,6 bende daha 1,2 var bir focus için daha çok polislerden kaçıcaz galiba :)

o zaman geçelim bizde multiye :D zaten sl 65 amg'den sıkıldım ya. biraz yeni focus kullanalım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.