Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto-Bulmaca

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Baykal'ın kızı

Demokrat parti başkanı

Forum'un hediyesi ilk gidene anahtar verilecek. 

Kemal Kaya aracını satıyordu. :)

Araç sahipsiz, alan bu da araba mı deyip otoparka terk etmiş. 

Ferit Şahenk durumunu sakat görüp bu aracı kendine ayırtmış. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet beyler uzun zamandır yazmama sebebim bu. Focusu çok seviyordum hele ki HB tit siyah olsa bayılıyordum ama bir türlü lahanaları yetiştirip alamadım. Bir miktar lahana anca bu ay tamamlayabildim ve focus bulamadım. Bu golfe de biner binmez bayıldım ve aldım. 

1.2 tsi düz vites comfortlayn metalik siyah. 

Bana tahammül ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Aynı paraya 1.0T TrendX var ama araba yok en erken 3 ay diyollaa..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet beyler uzun zamandır yazmama sebebim bu. Focusu çok seviyordum hele ki HB tit siyah olsa bayılıyordum ama bir türlü lahanaları yetiştirip alamadım. Bir miktar lahana anca bu ay tamamlayabildim ve focus bulamadım. Bu golfe de biner binmez bayıldım ve aldım. 

Bana tahammül ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Aynı paraya 1.0T TrendX var ama araba yok en erken 3 ay diyollaa..

Good choice :) Detaylı incelmeleri zamanla bekliyoruz daha iyisini bulamayız sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun Cenk bey. Güle güle kullanın. 

BMW 1'i olan Golf'ü niye alsın...!?

Geçenlerde anlattığınız kapışma sonucunda aracına kahredip önden çekişli bir araba almış olabileceğini düşünmüştüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baykal'ın kızı

Demokrat parti başkanı

Forum'un hediyesi ilk gidene anahtar verilecek. 

Kemal Kaya aracını satıyordu. :)

Araç sahipsiz, alan bu da araba mı deyip otoparka terk etmiş. 

Ferit Şahenk durumunu sakat görüp bu aracı kendine ayırtmış. 

Bilmiyorum beni yediler mi ? Eskiden istediğin bir plaka var mı diye sorarlardı. Kimse için manası olmayan harfleri alabilirdin 1-2 aydır bu değişmiş. Şimdi sisteme giriyorlarmış sisrtem otomatikman sıradaki plakayı veriyormuş. Özel bir şey istersen o plakanın verildiği ilçeye gidip avanta ödüyor makbuzunu alıyor bunlara veriyormuşsun o plaka öyle takılıyormuş.  Ben de hemen demokrat parti sitesine baktım ergenin biri parti başkanı olmuş gereksiz bir parti gibi izlenim veriyor sanki, Alemde benim nickim çok muzır olarak x-rayted dir bu plaka da  double penetration anlamında çok muzır olmuş :D :D :D Yalnız devamında 69 olaydı tam olurdu fakat olmadı. :D

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

x-rayted dir bu plaka da  double penetration anlamında çok muzır olmuş Yalnız devamında 69 olaydı tam olurdu fakat olmadı.
Cenk, baba, sen neler diyorsun?

İmdat, yönetim, banlayın, arkadaşlar uzak durun, zaten Golf de almış,  bundan sonra seni Gezi Parkı paklar ancak.

Şaka bir yana, güle güle kullan, yılın olayını sessiz sedasız geçirmek istemedim, kendimce muziplik yaptım.

Arabayla ilişkinizi tüm çıplaklığı ve detayları ile bekliyoruz.

Golf kullanıcısı olarak biz zavallı Lordlara en azından birkaç gülümsetme borçlusun derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alemde benim nickim çok muzır olarak x-rayted

hazır konu yeterince dağılmışken,

biraz önce cmax biraz öncede bunu okuyunca düştü jeton, DH cmax başlığında özellikle babamla yazışmalar olmuş, tee 7 sene önce :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arayış inceleyiş deviri kapandı demekti.):)::):):)

Hayırlı uğurlu olsun keyifle binin kullanın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.