Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oto-Bulmaca

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Sütten çıkmış ak kaşık olduğumu...

Döngüye düşeceğiz, iyisi mi konuyu değiştireyim...

Su altında giden araba bulamadık, yürüyerek halledelim diyen varsa bir baksın: http://www.diveandwalk.com/video

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzelmiş, yosundan denizanasına deniz canlıların çoğunluğuna dokunmaktan çekinmesem deneyebilirdim.

Şimdilik bu var aklımda:

http://www.youtube.com/watch?v=lM8kEHjQz9U

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford anglia

yaşasın Harry Potter :D

Hadi kurtardın yine    :+1:  :+1:  

tüh adını da değiştirmiş 6.jpeg yapmış  :kıhkıh: 

Sağ üstte bir Rover bayrağı var ama modelini bilemiyorum tabiki :)

aslında 1966 demek o :zha::P 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prensip olarak filmlerini izledikten sonra kitaplarını okumuyorum, filmden nefret etmeme sebep veriyor.

O değilde geçen bir kız çıktı Mastermind'a bir soru hariç tüm sorulan soruları çatır çatır bildi önünde saygıyla eğildim. Sonra genel kültürde de önünü alamadılar birinci olduydu yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prensip olarak filmlerini izledikten sonra kitaplarını okumuyorum, filmden nefret etmeme sebep veriyor.

O değilde geçen bir kız çıktı Mastermind'a bir soru hariç tüm sorulan soruları çatır çatır bildi önünde saygıyla eğildim. Sonra genel kültürde de önünü alamadılar birinci olduydu yanlış hatırlamıyorsam.

O zaman once kitabi oku hacit.. zira Harry Potter film olarak rezalet.. ama kitap olatak harika..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.