Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İngiltere'de En Çok Satan Modeller Ve Adetleri -2012-

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Zaman Zaman sitemizde rakamlarla satışları yazmaya çalışıyoruz bunları diğer başlıklarda bulabilirsiniz şimdi ise karşınızda ingiltere satışları var;

2012 Yılının tamamında en çok satan marka ve model sayılarıyla birlikte;

{content}

Beni polo şaşırttı ilk 5'de beklerdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bizim insanımız bagaja dünyaları sığdırma peşinde olunca sıkıntı oluyor işte birilerinin nakliye aracı değil de binek araç aldığını hatırlatması lazım :D Keşke bizde de öyle olsaymış aslında,  trafik daha bir rahat olurdu park yeri bulma ve park etmek daha rahat olurdu valla şimdi düşündüm de baya iyi bir şeymiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

almanyada bu listenin tamamen karışıcağına eminim :) almanya var mı elinizde yakup bey ?

Almanya zaten milliyetçi ülkedir oradan deste kadar alman arabası var :) Ford ve diğerleri onu geçemez sittin sene :) 

Elimize geçtiğinde başlıklar açılacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanya zaten milliyetçi ülkedir oradan deste kadar alman arabası var :) Ford ve diğerleri onu geçemez sittin sene :) 

Elimize geçtiğinde başlıklar açılacaktır.

fransadada citroen renault peugeot ilk üç sırayı alır diye düşünüyorum. aslında her ülkede aynı durum var herkes bir yerde milliyetçi . :D türkiyedede tofaş tekrar kuş serisi üretse tekrar birinciliğe oturur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fransadada citroen renault peugeot ilk üç sırayı alır diye düşünüyorum. aslında her ülkede aynı durum var herkes bir yerde milliyetçi . :D türkiyedede tofaş tekrar kuş serisi üretse tekrar birinciliğe oturur.

Yok artık onlar eskide kaldı zor biraz :) En azından onlar kadar iyi yapana kadar, sonuçta bahsi geçen firmaların hiçbiri kötü değil hepsi çok iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi gördüm arabam.com facebook resmi sayfasına göre yılın en çok satılan aracı fiat linea iken en çok satan ticariside doblo olmuş . tabi buna filoların katkısı fazlaca vardır sınırım.

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bizim insanımız bagaja dünyaları sığdırma peşinde olunca sıkıntı oluyor işte birilerinin nakliye aracı değil de binek araç aldığını hatırlatması lazım :D Keşke bizde de öyle olsaymış aslında,  trafik daha bir rahat olurdu park yeri bulma ve park etmek daha rahat olurdu valla şimdi düşündüm de baya iyi bir şeymiş :)
benim araç hb, büyük boy stepneyle 277 l hacim var sanırım, uzun yola da gittim, uzun tatile de 3 kişilik bir aile olmamız bir avantajdır mutlaka, ama bagaj sorunu yaşamadım, bu herkez için geçerli olmayabilir, avrupada bagaj önemli diyenler sw a yöneliyorlar sanırım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa ülkelerinde özellikle C sinifi araclarin önemli bir bölümü SW dur. Sanırım listedeki C sınıfı araçların % 60'ı sw dur. Biz bi sw görsek " Ya arkadaş bu arabanın bu kasası alinirmi ? " der dalga geceriz. Ama adamlar alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İhtiyaçlar ve kriterler belirlenir ona göre hangi marka hangi model alınacaksa alınır abi olay bu zaten keşke biraz bilinçli davranılsa her konuda :)

benim araç hb, büyük boy stepneyle 277 l hacim var sanırım, uzun yola da gittim, uzun tatile de 3 kişilik bir aile olmamız bir avantajdır mutlaka, ama bagaj sorunu yaşamadım, bu herkez için geçerli olmayabilir, avrupada bagaj önemli diyenler sw a yöneliyorlar sanırım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.