Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araçlarınız Kaç Aylık ? Kaç Km'de ?

UgR

Önerilen Mesajlar

3700 KM...Benim için Rekor !!3,5 Ay dolmadan 3700 Km hayatımda hiç yapmamıştım hiçbir arabayla...Dizel olduğu içinmiki acaba :)

Aynen dizel olduğu için, ceed dizel ile 4-5 ayda 5200 km. yaptım, şimdiki ise 2.5 ayda daha 900 km. de. O yüzden dizelin bana tasarruf falan sağlamadığını düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel diye daha önce binmeye korktuğum otomobile daha özgür ve keyifli biniyorum,ama dediğiniz gibi bu seferde yakıt almada fark daralıyor..Gerçi öncekinden pekte farklı bir kulvarda sürmüyorum ama şehir dışı çıkışlarım çoğaldı nasılsa araba dizel diye....Yazında Artvine gitcem inşallah..Benzinli Focus 2,5 um ile korkudan pikniğe bile gidemezdim....Acaba şu anda Focus 2,5 benzinlileri olanlar ayda ne kadar benzin alıyorlardır ki?Ben en son sattığım Nisan 2011 de ayda 300-400 Falan harcıyordum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.