Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araçlarınız Kaç Aylık ? Kaç Km'de ?

UgR

Önerilen Mesajlar

ogüncüm dizelcilere bi baksana rezil durumdayız...yılda yaptıgım km...20.000 km tek başıma....arabamla 5000...gerisi cengoya ait...neresi ekonomik...dogrudürüst binemedik ki....hay bin kunduz...

he senin olayın F2 nin tadını çıkartamamak :D ecoboost alınca araç çok yaktığı için Cengoda binemeyecek Focus zevki sana kalacak :D

Az değilsin valla abicim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarışma konusuna bi anlam veremedim ama yazalım :

1.6TDCI 2007 model focus 2 sedan Ghia

km : 138.000 de aldık ocak ayında şuan 147.300

Güzel kim deyincek diyordum. :D Hocam yarışma şöyle: adminlerimizin buna destek olması lazım başta, herkes aracın modelini ve km sinin fotosunu çekip eklemesi yeterli yarışmaya katılmak için... Yarışma sonucunuda şöyle değerlemek gerek yılı ve km si düşük olan 1.-2.-3. seçilip bunlara çam sakızı çoban armağını ödüller de verilebilir. Diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he senin olayın F2 nin tadını çıkartamamak :D ecoboost alınca araç çok yaktığı için Cengoda binemeyecek Focus zevki sana kalacak :D

Az değilsin valla abicim :D

aynen öle......arkadasımın honda cıvıcı var oglum diyo yok buba ben metroyla giderim diyor koyuyor tabi 100 km.40-50 tl vermek adama...yoksa sen doldur depoyu o binsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.