Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Masaüstlerini Görelim ! )

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Servet Özkan said:

Bilakis gaddar ama heyecani doruklarda yasatan DM lazimsa goruselim :P

Partiyle bir görüşeyim; oynatmaktan yıldım zaten ^_^ sürdüğümüz başka bir oyun da var ama ömrü kısa onun; belki bir sinerji yakalarız beraber kısmetse

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

masaustu.JPG

Çift ekran kullanınca, biri 17" 4:3 öteki 19" 16:9 olunca böyle görünüyor.

Fakat örneklere bakınca Mert'ten sonra en sıkıcı masaüstü sanırım bende...

Ve havanın sıcaklığı pek bir belli oluyor sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o kadar çift hatta bazen 3 ekran kullandım, hiç bir zaman cem abininki kadar düzgün düzenli olmadı ya la

Motoko ablamız yan yan bakıyor bana, bir 4k bir 2k olunca pek orantısız oluyor da masaüstünü narin gördüğümden çok dert etmiyorum.

11.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk said:

yani daha başlangıç seviyesi ama şimdiden bu düşkünlük korkutucu :(  

Eskiden sadece League of Legends, CS GO ve benzeri online oyunları sıkıntılı bulurdum ben, çünkü sonu yok, saatlerini yıllarını benim gibi peşinde harcayıp okul uzatabilir hatta hayattan komple kopabilirsiniz de artık Minecraft ve Factorio tarzı infinitely expandle, sonsuz genişleyebilen oyunlar da ciddi derece tehlike arz ediyor malesef. Onlardan sonra da Fallout tarzı 15-20 günlük gameplay alabilecek oyunlar geliyor malesef.

En büyük problem de okulun uzama sebeplerinden belki de en neti olmasına rağmen ben hala oynadığıma pişman değilim, "sadece" oynadığıma biraz pişmanım, hem onu hem dersi halletmeliydim de artık çok geç malesef.

oyundan koparacak bir hedefe ihtiyaç var bence de sizinkiler benden daha akıllı mantıklı görünüyorlar, inşallah hem eğlenir öğrenirler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.