Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Sync Radyo Ve Klima Sorunu

Murat U.

Soru

Merhaba arkadaşlar. Aracımı dün teslim aldım. Focus III Titanium 1.0 Smart paket. Bir kaç tane sorum olacak.

SYNC hanımefendi sesle kontrolde radyo ve klimayı çalıştıramıyor. USB ve Telefonda geçiş yapıyor ( telefonda bir türlü doğru kişileri aratamadım ama hadi bunu kendi acemiliğim sayayım) Acaba sesle kontrolden klima ve radyo çıkarıldı da benim mi haberim yok. Bir diğeri, Menülerde gezerken SYNC uygulama yükle diye bir seçenek var? Ne yüklenebiliyor bilgisi olan var mı acaba? Oyun mu yüklececeğiz :)

CD'de ses kontrolle çalıştırılmıyor.

Umarım benim bilgisizliğimdir alır almaz servise götürmek istemiyorum aracı.

post-2850-0-66949400-1354288990_thumb.jp

Murat Uluçınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet sync ile radyo klima kontrolu yokmuş

Moralim bozuldu şimdi. CD'den müzik kontrolü de yok. Şimdi bu SYNC'in eski sistemden artısı ne? Gelen mesajı okuma ve acil durumlarda konum bilgisini 112 ye gönderme mi? Olmadı şimdi Ford. Umarım ilerde bir yazılım güncellemesiyle giderirler bu durumu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet bende perşembe günü aldım aracı ve klima ve diğer özellikler yok artık.direksiyondaki kontrolleride azaltmışlar(birleştirmişler). o doğru kişiyi arama muhabbetini bende yaşadım isim ara diyorum müslüm ara diyo müslümü arıyo :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet bende perşembe günü aldım aracı ve klima ve diğer özellikler yok artık.direksiyondaki kontrolleride azaltmışlar(birleştirmişler). o doğru kişiyi arama muhabbetini bende yaşadım isim ara diyorum müslüm ara diyo müslümü arıyo :D

Zamanla alışırsınız.. :P :P :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nasıl tam bilinmiyor ?

Araştıranlar bilir :D

Yakup herkes sen mi kardeşim,adam arabayı alıyor daha klimayı açmayı bilmiyor...Sync desen adam bakar suratına bende seni sync der valla....Ayrıca gerçekten çokda gerekli mi işe yarar mı tartışılır...En önemli ve olması gereken özelliği bence cep telefonuyla tam uyumlu çalışması..Örneğin rehberdeki isimleri önceden kayıt etme şartı olmaksızın tanıyıp araması,sesle mesaj yazıp atması,müzik listelerini sesle tanıyıp değiştirmesi vs vs ..Bunlar ise syncte yok,çoğu gereksiz bisürü özellik...Tabi bana göre gereksiz...Hayatını sürekli arabada geçiren biri için ne kadar gerekli onu bilemem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servise bırakırken ipodu almıştım torpidodan, bugun çıkarkende almamışım bütün gün radyo dinledik hafızada hiç kanal yok düzgün kanalda bulamadık arkadaş şunu açalım dedi sesli komut imdada yetişti radyo fm frekans :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

SYNC Hanım ne yapıyor?

1. 112'ye önemli kazalarda bilgi veriyor. Bizim ülkemizde işe yarar mı bilmem. Hiç test edesim yok :)

2. Bluetooth bağlantıyla cihazdaki şarkıları çalabiliyor.

3. USB'ye bağlı cihazlardaki müzikleri kategorilendirip sesli komutlarla çalıyor.

4. Gelen mesajları okuyabiliyor.

5. Sistemde kayıtlı meseajlardan seçtiğinizi karşı tarafa gönderebiliyor.

6. Cep telefonunuz sesli mesaj yazmayı destekliyorsa bunu SYNC üzerinden yapabiliyorsunuz.

7. USB'den telefonu şarj edebiliyorsunuz.

8. Güncellemeleri servise gitmeden USB ile yükleyebiliyorsunuz.

SYNC Hanım ne yapamıyor?

1. Klimayı sesle kumanda edemiyorsunuz.

2. CD çaları sesle kumanda edemiyorsunuz.

3. Radyoyu sesle kumanda edemiyorsunuz.

4. Yemek yapmaz.

5. Sizinle sohbet etmez.

6. Yalnızlığınızı gidermez.

7. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.