Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

Zaten elm den açılınca arkayla beraber ısınıyor. Elm den aktif etmek yetiyor modüle gerek yok ısıtma için. Ben camı hatırlamıyorum. Ortasında plastikle braberbi şeyler vardı diye hatırlıyorum ama emin değilim.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

Bir trend'in dramı! sat şunu sat sat... :yemek:

Trend deyip geçme içinden TİT X çıkıyor.. Bknz. Örnek benim araba :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Zaten elm den açılınca arkayla beraber ısınıyor. Elm den aktif etmek yetiyor modüle gerek yok ısıtma için. Ben camı hatırlamıyorum. Ortasında plastikle braberbi şeyler vardı diye hatırlıyorum ama emin değilim.

--0 dakika sonra eklendi--

Trend deyip geçme içinden TİT X çıkıyor.. Bknz. Örnek benim araba :D

Sis farı kablosu der giderim :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Bir trend'in dramı! sat şunu sat sat... :yemek:

Adamın arabası tit x olarak yapılmış. Ama sonradan sanırım arabayı soymuşlar. Üstüne trend  kasayı koyup satmışlar. Bildiğin toplama araba işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Adamın arabası tit x olarak yapılmış. Ama sonradan sanırım arabayı soymuşlar. Üstüne trend  kasayı koyup satmışlar.

Burdan sonrası yanlış. Herşey mi hazır arkadaş fazlasıyla ama işte... Bütçe.. Hadi semih senle benimkini satalım bana tit x alalım.Sen Nur-u yla takılırsın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Burdan sonrası yanlış. Herşey mi hazır arkadaş fazlasıyla ama işte... Bütçe.. Hadi semih senle benimkini satalım bana tit x alalım.Sen Nur-u yla takılırsın..

Haydaa benim arabada gümbürtüye gitti :D Daha yeni göstergem olmuş ne satması abi, hem Semih abinin araba 1 gün çalışsa 3 gün garajda sökülüyor, ne ara bineceğiz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

arkadaşlar bu katlanır ayna yerine bir de sinyal verince sağa yada sola az biraz aynayı açıp sonra kapatsa bu meret olmaz mı

ilgili arkadaşlar cevap verir mi ? acaba

O dediğini Serkan bir modülle geri vitese takınca aşağı inen şeklinde yapmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Semih G. yazdı:

Haydaa benim arabada gümbürtüye gitti :D Daha yeni göstergem olmuş ne satması abi, hem Semih abinin araba 1 gün çalışsa 3 gün garajda sökülüyor, ne ara bineceğiz :D 

Ne arabama bok atıyon ki sen. Misler gibi topladık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bendeki ayna camları bu şekilde @Volkan Ö. abi.

Mk3 ile aynı.

ayna2.JPG

http://www.fordyedekparca.com/2008-2011-focus-ayna-cami-l-elektrikli-krezistansli-7s71-17k741-ca

http://www.fordyedekparca.com/2008-2011-focus-ayna-cami-r-elektrikli-krezistansli-7s71-17k740-ca

Farklı kodla buldum CA ne ola ki?

Kod uzmanları cevap versin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Mk3'ün tüm ayna camları bunlar abi. Yani bizim durumda sinyalli, katlanır, ısıtmalı ve ledli, kör nokta uyarısı yok. Diğerlerine de aşağıdan bakabilirsin. 

ayna.JPG

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Semih O. yazdı:

Mk3'ün tüm ayna camları bunlar abi. Yani bizim durumda sinyalli, katlanır, ısıtmalı ve ledli, kör nokta uyarısı yok. Diğerlerine de aşağıdan bakabilirsin. 

ayna.JPG

Tamam CA olacak kör noktayla işimiz yok.

ayna.JPG

CA doğru gibi bende kor nokta yok.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.