Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford'dan Ücretsiz Kış Kontrolü! 2012

Önerilen Mesajlar

Ford'dan Ücretsiz Kış Kontrolü!

Kış gelmeden Ford yetkili servislerine gelenler, ister binek, ister hafif ya da orta ticari tüm Fordlar'ın kış kontrolünü ücretsiz yaptırıyor!

Üstelik kampanyamıza katılan herkes, ön fren balatalarında %20 indirim, KDV dahil 395 TL ve üzeri harcamalarda ön cam silecekleri hediyesi, Michelin veya Pirelli marka 4 lastik alımında 80 TL değerinde Migros hediye çeki ve World Bonus ve Axess kredi kartlarına da çok özel taksit fırsatlarından yararlanabilecek.

Hemen size en yakın

Ford yetkili servisine gelin, kış bahara dönsün, sürüş keyfiniz kış boyunca devam etsin!

Ford Servis ilanına göz atın.

Kampanyaya katılan yetkili bayi listesini inceleyin.

47469_462280630489262_435503000_n.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iyi oldu. Fırsat bulup Karabük e gidebilirsem bakımida yaptırım. Tabi michelin kar lastiği için uygun fiyat verir lerse onu da bahane eder giderim. Bu gün lâstik almak için gittiğim bayinin biri rot ayarimin bozuk olduğunu söyledi ona da bakarlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pardon da ücretsiz bakım mı hayal ettiniz?

Yağına, suyuna, ışığına, antifrizine bakılacak iki dakikada, aynı işi servise kadar gitmeden kapı önünde siz de yapabilirsiniz.

Tabii arada fren balatalarınız aşınmış biraz, hazır indirimdeyken değiştirsek, ya da şunu da yaparsak 400 TL tutacak bedava silecek kazanacaksınız gibi küçük oyunlar da cabası.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla lastikçinin söylediğine göre benim rot ayarlarında bir sorun varmış. (lastiklerin dış yüzeyi, yani ona omuz çizgisi diyorlar galiba, taban kısmının ortası değil de dış kenar kısmı) pürtül pürtül olmuş. Lastikler birbirlerine paralel gitmesi gerekirken ileride kesişecekmiş gibi gidiyorlarmış. Bunun sebebi bu mudur bilemiyorum ama arayıp lastik fiyatlarını öğrendiğimde gidip gitmeyeceğime de karar vereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ps yi götüreceğim hem de bir altını kontrol ettirir kaçak varmı bir baktırayım...

Aynen bende baktırıcam ona. Hemde bu kampanyadan yararlanmış oluruz.

Birde benim sol ön cam açılıp kapanırlen ıslık çalıyor neden yapar o lastikle cam arasını kontrol ettim yok birşey ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.