Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Spoileri Taktım Arkadaşlar

Önerilen Mesajlar

İzmir tatilim sırasında Oto Koç' tan satın almış olduğum ST Spoileri bugün aracıma taktım arkadaşlar, gerçekten de arabanın duruşunu değiştiriyor.

Montaj oldukça basit oldu, kutu içerisinde kılavuz vardı adım adım herşeyi resimli olarak gösteriyordu. Montajdan sonra bir kaç arkadaşımız fren lambası üzerindeki su fıskiyesinin cama su püskürtmemesinden şiklayet olmuşlardı. ben spoileri alırken fren lambasını da aldım. iki lamba arasında ki fıskiyeler farklı.

1. spoiler, yalıtım malzemesi ve kullanım kılavuzu

dsc6696bf.jpg

2. Sökmeden önce son foto :)

dsc6697g.jpg

3.Bagaj kapağını kaldırınca ortadaki bölümü üzerinize çekince klipslerden ayrılıp çıkıyor, altında 3 adet 10mm vida var, bide kapının sağ ve sol yanında 2şer vida var,

4.Vidaları söktükten sonra bagaj kapağını kapatıp kanadı yukarı ittirdiğinizde "klik" diye bir ses geliyor korkmayın

dsc6705i.jpg

5.ST spoilerin üzerine kutuda gelen vida ve yalıtım malzmelerini monteliyoruz

dsc6709.jpg

dsc6706x.jpg

7.Aynı işlemleri montaj için terse uyguluyoruz çok basit

bahsettiğim far lambası bu arkadaşlar sağ taraftaki satın aldığım. bunu daha değişik görünür diye almıştım ama takmadım çünkü beğenmedim :(

dsc6711n.jpg

bende beyaz üzerindeki fıkiyeyi söküp kırmızıya taktım sorun çözüldü

dsc6714s.jpg

Ve bitmiş hali :)

dsc6715.jpg

dsc6716.jpg

dsc6717.jpg

dsc6718g.jpg

dsc6721k.jpg

dsc6722b.jpg

dsc6724p.jpg

dsc6727i.jpg

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese eleştirilerinden ötürü çok teşekkür ederim. Evet kibrista çok focus e var ama bunların sadece 12 tanesi şahsa ait geri kalan hep kiralık ve en sade olanları, en kısa zamanda 18 lik jantlar maskiner boyama da yapılacaklar arasında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güle güle kullanın. fıskıyenin farklı olmasına sevindim :D bende bir mallık var heralde diye düşünüyordum.

Beyaz lambayı kaça aldınız? bende beyaz daha iyi durur sanırım.

Arkadaki fren uyarı lambası olduğundan kırmızı olmak zorunda, ayrıca eminim hiç biriniz önde parlak beyaz bir ışığa bakmak istemezsiniz.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.