Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

Ali Çolakoğlu

Member
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Poor

About Ali Çolakoğlu

 • Rank
  Ambiante

Communication - Social

 • MSN
  alicolak24@hotmail.com
 • Age 26

Profile Details

 • Location:
  HATAY
 • Car:
  '11 Focus TDCI Titanium X
 • Job:
  Öğretmen Adayı
 • Gender:
  Bay
 • Age 26
 1. Elinize sağlık güzel olmuş. Beyaz led candır.
 2. Oralara baktim orijinal lamba yok. O kenarlari sokmek cok mu zaman alır acaba. ? Durum halloldu. Fotolardaki yerlerin sag taraftata kinde bulunuyor tavan lambasi . Lambanın camı ve ampülu yoktu . İş şerit ledlere düştü :-)
 3. 2011 focus hb aracımızda bagaj lambasının yerini bulamadım . Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 4. Okulumdan dolayı fotoğrafları paylaşmam geç oldu kusura bakmayın. Öncelikle lambayı ısıtarak açmayı denedim denemez olaydım Bu hüzünlü olayın(!) ardından babamın tavsiyeleri üzerine şöyle bir şey yaptık: Açtığımız deliği silikonla kapattık(eriterek). ...ve mutlu son (Kullanılan ledin orijinal rengi turuncudur.) Tavan aydınlatmalarına da bir el atalım dedik. Silikonsuz şerit led parçalarını kıvırarak bu hale getirdik ve lambaların içine monte ettik.
 5. hocam kusura bakmayın cevap biraz geç oldu ama (!) sis lambası üzerinde bir tane krom çerçeve varya içine tam oturuyor o şekilde yapıştırdık.
 6. anladım teşekkür ederim.peki sistemin tekrardan kodlanmasına gerek var mı? geçenlerde aracın beynini , aküsünü falan sökmüştük .
 7. hocam vitesi 1 e debriyaja basmadan mı takacağız anlamadım ? öyle vites geçer mi ki ?
 8. öyle bir seçeneğe hiç denk gelmedim ??Acaba tekrardan programlanması falan mı gerekiyor?
 9. Hocam ama nedense yokuşlarda falan ayağımızı frenden çekince araba direkt geriye doğru kayıyor.
 10. Cümleten hayırlı akşamlar... 1)Geçen gün gauge menüyü ilk defa açtım ve bir baktım esp lambası varmış.Ama konsolda esp düğmesi yok.acaba devamlı etkin mi kalıyor ? 2)Titanyum paketlerde yokuş kalkış desteği standart olarak mı var yoksa opsiyon olarak mı sunulmuş? bide çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız ? İyi forumlar...
 11. pasta-cila önerecem ama servisin görmesinde fayda var
 12. kendi çapımızda bişeyler yaptık işte.Plakanın da amacı o zaten emniyette bayağı zaman harcadık o plaka için .teşekkür ederim
 13. ovv demekki yanlış biliyormuşum . bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.