Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ufak Led Çalışmalarımız...

Önerilen Mesajlar

Cümleten hayırlı günler...

babam ve abim ile birlikte yaptığımız bir kaç çalışmamızı sizinle paylaşmak istedim.

1) gündüz farına benzer bir şey yapmaya çalıştık.bence yakıştı...

ft0nm.jpg

ft0qg.jpg

ft0rh.jpg

2)plaka aydınlatması(ampüller hazır değil.kendimiz smd ledleri tek tek lehimledik. performansları iyi görünüyor)

ft0y9.jpg

3)iç aydınlatmalar(fotoğraf makinesinden dolayı ledler mavimsi görünüyor.normalde beyaz.)

ft12b.jpg

ft13b.jpg

ft165.jpg

ft183.jpg

4)arka difizöre karbon folyo ve kırmızı çizgi uygulaması.

ft1cu.jpg

ft1ph.jpg

şimdilik bunlar var...

ayna sinyal lambalarına uyguladığımız led projelerinin de en yakın zaman da fotoğraflarını yükleyeceğim.

yorumlarınızı bekliyorum :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arka tampon için başarılı bir boyama olmuş renk açısından en sırıtmayan beyaz araç kombinasyonu kırmızı veya siyah veya ikisi beraber çok beğeniyorum..

şimdi yaptığın tercih için söylemem gerekenler var öncelikle modifiye ile uğraşan arkadaşlara tavsiyem bütçenize göre görünüm kazandırmaya çalışılmasıdır

yapacağınız modifiye yarım kalırsa veya aracın kısmi yeri modifik kısmende normal olan görünümdeki araç tasarlarsanız işi bilen insanlar için araç yorumlanamaz hale geliyor.. bu hataya düşmeyerek azar azar ama hakkını vererek sağlanan değişimler bir anda aracın üzerine saldırıp heryerini değiştirmeye kalkanlardan daha başarılı çalışmalar elde ettirmektedir.

olası aklımda bulunan modifiyeleri paylaşmak isterim seninle

-öncelikle kırmızı şeridi ön taraflardada kullanabileceğin bölgeler belirle kendine ve fotoğrafını çektiğin arabanın pc üzerinde keşfettiğin yerleri üstünkörü boya paint te veya başka bir programda sadece arka tarafa uygulayarak mahrum bırakma aracı önden başka arkadan başka gözükmesin

belliki tampon değişikliğine gitmiyorsun arka tarafta ama ön tarafa bir ek tampon veya paraya gereksiz kıyıp komple st tampon çok yakışır

spoiler koyarsan araca daha profesyonel görünüm katar çalışmalarına benden sana tavsiye tamponlardan önce ilk bunu düşün güzel bir spoiler st veya agresifitesi artsın diyorsan rs spoiler hiçde sırıtmıyor tamponsuz bir focusta..

çoğu modifiye tutkunu insan keza yapmak istediği şey ile bütçesi arasında kalır ve güzel görünüm kazandırsa bile tatmin edici karşılanmaz aracını sürekli takviye ile yüklenen insanlar zamanla sırıtan yapıları örtmeye çalışır araba araçlıktan çıkar maket canavar görüntüsü alır verdiğiniz paraya değecek birşey üretememiş pozisyona düşersiniz düşmeyiniz

ışıklar için ise onda yarım kalmayışın güzel bir durum iç mekanda ve aracı sarı yanan her kısmını beyazla değiştirmiş olman tercih yaratmanı sağlamış

fakat sislerdeki drl çalışman tam bir uzun atlama rekor denemesi gibi duruyor ben aracı bozar diyorum..

hatırlıyormusun led in keşfini şahinlerde farın alt kısmına şeritler filan..hani audiden görmüşlerdi filan

bence ışıklandırmada oem ürünler veya fabrikanın eşdeğer bir çalışma üretmediği halde kendi tasarımlarımızda başarılı olmamız çok nadirdir veya muadil bir çalışma örneğinden uyarlanmadığı sürece başarılı olması imkansıza yakındır. mutlaka sırıtır ve aracı değerinden aşağda gösterir..

bir an önce sis çalışmanı iptal et ve çok drl düşkünüysen titanium x olan farına amerikan park modülü yerleştirmen doyurucu bir sonuç verecektir..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farları çevresine yaptığınız ledler yanarken sisde yanıyor gibi durmuş fotolarda. Tahminimce gerçekten nasıl durduklarını kafamda tasarlamaya çalıştım. Ama şu anki görselde benim hoşuma gitmedi malesef.

Yaptığınız diğer bütün eklemeler güzel olmuş. Elinize emeğinize sağlık.

Emir'in de bahsettiği ST spoiler işini sakın gözardı etme derim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle hepinize yorumlarınız dan dolayı teşekkür ederim.

emir abi ,

tampon konusu benim aklımda da var ama şu an durum müsait olmadığı için askıda.araç titanium x olduğu için zaten üzerinde sanırım rs diye tabir edilen orjinal spoiler mevcut ama ben st sini daha çok beğeniyorum.onuda değiştirmeyi düşünüyom ama yine askıda :) drl hakkında da 2 adet 2. el kırık opel insignia farı bulursam onun içindeki gündüz farları cuk oturuyormuş onları deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farı çevresine uygulanan Ledi beğendim :)

Şu bagaj içi aydinlatmayi bende yapmak istiyorum ya cok fazla aydinlatmiyor birde subwoofer var oda kesiyor ışığı F3le aynidir buyuk ihtimal takilan ledin ozellikleri neler

aydınlatmadan çok memnunum. her iki tarafa da uyguladım .kullandığım ledler 24 watt silikonlu bildiğimiz dış mekan şerit led :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neresinden bakalım :) iskenderun

şu an Adana dayım Çukurova da öğrenciyim ama aracımız devamlı Antakya yeni sanayi sitesinde babam esnaf(oto elektrik)

bide antakya/çekmece belediyesi :D

Ali Çolakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.