Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yokuş Kalkış Desteği Ve Esp...

Ali Çolakoğlu

Soru

Cümleten hayırlı akşamlar...

1)Geçen gün gauge menüyü ilk defa açtım ve bir baktım esp lambası varmış.Ama konsolda esp düğmesi yok.acaba devamlı etkin mi kalıyor ?

2)Titanyum paketlerde yokuş kalkış desteği standart olarak mı var yoksa opsiyon olarak mı sunulmuş? bide çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacağız ?

İyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ayarlar menüsünden sürücü destek alt başlığına girip oradan yokuş kalkış desteğini işaretlemen lazım.Eğer açık değilse devreye girmez.

öyle bir seçeneğe hiç denk gelmedim ??Acaba tekrardan programlanması falan mı gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yokuş kalkış desteği olmayan titanium var mı bilmiyorum ama bende o menü altında yokuş kalkış desteği,şehir içi otomatik frenleme,çekiş kontrol ssitemi gibi seçenekler var.Hepsini işaretledim.

yine de teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Türkiye'de yasal olarak en fazla eğimin %60 olduğunu düşünürsek %3 çok az bir eğim.Bahsettiğiniz otopark Cepa,Ankamall gibi AVM'ler ise kesin devreye girer.Bu eğimleri kağıt üzerinde göstermenin bir yolu vardı ama şimdi hatırlayamadım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fren'e tam basarak aktif olur yani öyle yarı gaz yarı frenle olmaz yarı debriyaj felan..

normal frene basıp duracaksınız.. Sonra 3 sn seni tutar.. Olay bukadar basit.

Kitapçığınızda bu bilgileri detaylı olarak bulabilirsiniz.Okumanız şiddetle tavsiyedir.

EDİT: Araba f2'ymiş yani bu ikisi de arabanda yok.. olsa görecektin yol bilgisayarında..

Gauge menüsü sizin bakmanız gereken yer değil oraya takılmayın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Türkiye'de yasal olarak en fazla eğimin %60 olduğunu düşünürsek %3 çok az bir eğim.Bahsettiğiniz otopark Cepa,Ankamall gibi AVM'ler ise kesin devreye girer.Bu eğimleri kağıt üzerinde göstermenin bir yolu vardı ama şimdi hatırlayamadım :D

Otopark giriş çıkışından bahsetmiyorum bilkentteki normalde düz olan ancak normalde eğim bile sayılmayacak kadar megilli otoparkından bahsediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.