Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus TDCI ve Yeni C-max Ecoboost Test ve İnceleme

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

F2.5 la aman aman zorlayıp bi test yapma imkanım olmamıştı ama... afyon-ankara yolunda 220 yi görmüştüm... ki 109 hp dizel.. bu 182 hp benzin ve daha aerodinamik... ibre de bi üretim hatası var yanlış takılmıştır belki ona...:angry: hepsi mi öyle.. ben görmedim henüz de::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde bişey merak ediyorum ecoboostlar içinde aynı hız kadranını niye kullanmışlar ki max.240kmh göstermesi saçma değil mi?En azından bir 260 falan olsaydı daha bi güzel dururdu sanki. :angry:

Demekki ecoboost şöyle böyle desenizde yine de yapa yapa TDCI 1.6 115 Ps kadar hız yapabiliyor...Ehehehehüeeüeüee....Ford bile 1.6 TDCI ile 1.6 Ecoboostun aynı güçte olduğunu ibreden kabul etmiş...Keh keh keh..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki ecoboost şöyle böyle desenizde yine de yapa yapa TDCI 1.6 115 Ps kadar hız yapabiliyor...Ehehehehüeeüeüee....Ford bile 1.6 TDCI ile 1.6 Ecoboostun aynı güçte olduğunu ibreden kabul etmiş...Keh keh keh..... :angry:

tam yazacaktım rocer ın diline düşecez bu kadran yüzünden diye.. :) düştük..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki ecoboost şöyle böyle desenizde yine de yapa yapa TDCI 1.6 115 Ps kadar hız yapabiliyor...Ehehehehüeeüeüee....Ford bile 1.6 TDCI ile 1.6 Ecoboostun aynı güçte olduğunu ibreden kabul etmiş...Keh keh keh..... :)

Öyle değilmiş gerçeği öğrendim ibre 240 a gelince bonus olarak 280 yazısı çıkıyormuş :) hiç göremeyeceksiniz bunu dizelle :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle değilmiş gerçeği öğrendim ibre 240 a gelince bonus olarak 280 yazısı çıkıyormuş :) hiç göremeyeceksiniz bunu dizelle :angry:

Rockerroller isimli kullanıcının bu mesaja cevap vermesi site yönetiminin 29.05.2011 tarihli özel 1.kararı ile engellenmiştir. Bundan sonra Rockerroller isimli kullanıcının mesajlara cevap verebilmesi site edminlerinin iznine tabidir. Aksi halde siteden uzaklaştırma,devamı halinde sırasıyla internet bağlantısını kesme,bilgisayarına el koyma ve en sonrasında da hapse atma cezaları ile tecziye edilecektir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rockerroller isimli kullanıcının bu mesaja cevap vermesi site yönetiminin 29.05.2011 tarihli özel 1.kararı ile engellenmiştir. Bundan sonra Rockerroller isimli kullanıcının mesajlara cevap verebilmesi site edminlerinin iznine tabidir. Aksi halde siteden uzaklaştırma,devamı halinde sırasıyla internet bağlantısını kesme,bilgisayarına el koyma ve en sonrasında da hapse atma cezaları ile tecziye edilecektir. :)

22 Ağustosta Haydar'la beraber Rockerroller ismi de yasaklanacakmış ne yapacan bilmiyorum. :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.