Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Tdci Ghia Hb Alacağım Piyasası Nedir?

onur karadeniz

Soru

Merhaba arkadaşlar 2001 model ghia hb aracımı satıyorum 2006-2008 arası tdci ghia hatchback alacağım 140.000km yi aşmamış değişensiz araçların piyasası nedir internete bakıyorum da 32 isteyen bile var hatta biri için gittim baktım füme renk 132.000 km de araç temiz bej döşeme full ama 6 yaşındaki o araca 32 bin tl verilir mi bilmiyorum , aracın kaputun sol tarafında lokal boya var birde motor kulağı üst takozu değişmiş ortasındaki lastiği sert sağ farı biraz titrettiriyor yetkili servis zamanla titreşimkesilir demiş.araçta izlenimlerim bunlardı.31.bin tl gördü aracım diyor ama muhtemelen yalan

benim 2001 ghia nın 23 etmesi gibi birşey o, sizlerinde görüşünü almak istiyorum.

hayırlı bayramlar

onur karadeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2006 model bir karış kaputta boya var dizel füme renk tdci ghia bej döşeme 132.000 km de 31.750 diyor başka düşmüyor 28 bin tl verdim olmaz dedi bende almadım.haber bıraktım

Benim aracıma gelince değişen yok 3 parça boya var TAVANDA BOYA YOK, km orjinal 103.000 KM de Motora lpg takılmadı.Bej döşeme lacivert renk 18.000TL istiyorum 4 Lastik 1 sene önce takıldı 92.000 km de baskı balata ve triger setini değiştirdim aracımın hiçbir sorunu yok

Bu gidişte aracımı satmaktan vazgeçeceğim.Üst kasa alayım diyorum ama dizel Hatchback dügün araç bulamadım bulduklarımda fiyatta uçuyor 28 bin tl vereceğim ama yok piyasada temiz dizel focus :)

onur karadeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2006 model bir karış kaputta boya var dizel füme renk tdci ghia bej döşeme 132.000 km de 31.750 diyor başka düşmüyor 28 bin tl verdim olmaz dedi bende almadım.haber bıraktım

Benim aracıma gelince değişen yok 3 parça boya var TAVANDA BOYA YOK, km orjinal 103.000 KM de Motora lpg takılmadı.Bej döşeme lacivert renk 18.000TL istiyorum 4 Lastik 1 sene önce takıldı 92.000 km de baskı balata ve triger setini değiştirdim aracımın hiçbir sorunu yok

Bu gidişte aracımı satmaktan vazgeçeceğim.Üst kasa alayım diyorum ama dizel Hatchback dügün araç bulamadım bulduklarımda fiyatta uçuyor 28 bin tl vereceğim ama yok piyasada temiz dizel focus :)

Sen baya az istiyosun ya :D

2001 model Ghia aldı benim arkadaş 20.500'e

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.