Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rezistanslı Ön Cam

Ali Patat

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Devir değişmesi olayını denemedim, -o soğukta fazladan 1 sn bile durasım gelmiyor- ama nasıl deneyeceğimide çözemedim, hava soğukken zaten otomatik devrede e açınca birşey değişmeyecek, kapatmanın yolu var mı?

Değil, sigorta değerlerine konuşursak arka camda 30 amper sigorta var, ön camda sağ için 40 sol için 40 toplam 80 amper.

-12 de bu sabah ben de çok bekleyince sabırsızlanıp kazıdım. kazıması kolay oldu :) bu da bir avantaj. çalıştığını düğmeye basınca anlıyabiliyorsunuz zaten. yalnız eminiyet amaçlı mı bilmiyorum bazen kendisi kapatıyor.

bir de soğuk da olsa gönderdiğiniz videodaki gibi fan açıp denemeyi düşünüyorum. sonuçta basınç düşünce belirgin bir etkisi olacaktır.

yusuf terzi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

-12 de bu sabah ben de çok bekleyince sabırsızlanıp kazıdım. kazıması kolay oldu :) bu da bir avantaj. çalıştığını düğmeye basınca anlıyabiliyorsunuz zaten. yalnız eminiyet amaçlı mı bilmiyorum bazen kendisi kapatıyor.

bir de soğuk da olsa gönderdiğiniz videodaki gibi fan açıp denemeyi düşünüyorum. sonuçta basınç düşünce belirgin bir etkisi olacaktır.

Bu sabah ankarada bende aynı şekilde kazımak zorunda kaldım. Camın üzeri tamamen buzla kaplanmamıştı. Nokta nokta şeklinde buzlar vardı. Sanırım bu yüzden eritmesi zor oldu diye düşünüyorum. Ama kazıması çok kolay oluyor tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arka cam 5 derecenin altında otamatik çalışıyor deniyor. Otomatik çalıştığı zaman çalıştırma düğmesinin lambası yanması gerekmiyormuydu.

bence hayır bende denedim otomatik çalışmıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arka cam 5 derecenin altında otamatik çalışıyor deniyor. Otomatik çalıştığı zaman çalıştırma düğmesinin lambası yanması gerekmiyormuydu.

Eski kitapçıktan copy-paste yaptılar herhalde. Üçüncü Mk3 focusum, hiçbirisinde otomatik çalıştığını görmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimki otomatik çalışıyor, Otomatik çalıştığı zaman ışığı yanmıyor.

Bugun yine buzu eritmedi 1dk filan bekledim bi değişiklik olmadı indim kazıdım.

kesinlikle ısıtma ile birlikte fanı 4 e getirip ön cama vermelisiniz. ikisi birlikte etkili oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ön cam ısıtma özelliği bana hergün lazım oluyor. Ama öyle bi özellik yok malesef, ot. park etmeseydi de ön camı ısıtsaydı keşke :)

Sonradan taktırması da en maliyetli işlerden biri olsa gerek.

Abi ısıtmalı ön alıp güzelce taktırabilir diye biliyorum elektrik bağlantısı içinde ya orj cam düğmesi ya da gizli bir yere bir anahtar çekilebilir veya arka cam rezidans düğmesinden paralel bağlantı alınarak bağlanabilir diye düşünüyorum. tabi ebatları (camın) uygunsa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.