Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rezistanslı Ön Cam

Ali Patat

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba herkese;

benim ön camda içeriden 5 cm lik bir çizik oluşmuş. ( ben yıkamacıdan şüpheleniyorum fakat henüz itiraf ettiremedim ^_^ ) Görüşü engellemiyor ama insanın gözüne takılıyor ve gıcık ediyor. Çaresi var mı arkadaşlar?

Cam için pasta cila tarzı ürünler var denemeye değer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar,

Gündüzleri sialere bal peteği takımtısı, geceleri hiç tanımadığınız renk cümbüşlerini size sunan bu ısıtmalı cam yüzünden iş yerime 35 km. olan yetkili servise 6 kere gitmem gerekti.

Yarın 2.cam takılacak, uğraşlı ford yazılı dilekçelerden sonra. Umarım düzelir.

Bu arada, yan sanayii değil, orijinal parçadır, yetkilinin bu kadar azme ve hırsa dönüşmesini sağlayan sorunuma ilk cevabı, ''Yaşlandıkça insanlarda tavuk karası olur, doktora gittiniz mi ?'' Mümkünse gece yolculuğu yapmayın, abartmıyorum inanın...

Cam'ın anladığım kadarı ile birden fazla çeşidi olmamalı, camda yazan numara için, BM51-A03100-H dendi ve öyle de takıldı, farklı olan var ise yarın ki zorlu cam sınavı için yardımcı olunabilirse çok sevineceğim.  

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyi birşey olsaydı İngiltere'de kaldırılmazdı.

Ben de bu araçta gece oldukça huzursuz hissediyordum kendimi. Sonunda bunun sebebinin camdaki kırılmalar olduğunu anladım. Uzun yolculuklarda polarize olmasa bile sarı cam takıyorum gözlüğe, çok faydası oluyor.

Geçen gün gözüme çarpmıştı şimdi açıp baktım. İngiltere donanımlarında elektrik ısıtmalı ön cam yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
dikkatli bakmaya bile gerek yok resimde rezistans gayet net görünüyor

Resimde net görülmesi normal, makina oradan netliği almış, gözle bakarken odaklama noktamız karşısı olacağı için böyle net algılanmaz.

Gözlerime çok güvenmem, ancak daha önce de yazdım, birileri rahatsız olduğunu yazmasaydı ben farkına bile varmamıştım varlığının, ne gece ne gündüz...

Ama göreceğim diye bakarsam görüyorum.

Faydası vereceği rahatsızlığın çok çok önünde.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cama odaklanınca gözükür ; ama resistans göreceğim diye cama odaklanırken aman kaza yapmayın  :kıhkıh:

Valla haklısın Tolga abi rezistans çizgilerini görecem derken acilde EKG çizgilerine bakar halde bulabiliriz kendimizi :D

EKG_Case4_Large1.jpg

Benziyor da hani  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyi birşey olsaydı İngiltere'de kaldırılmazdı.

Ben de bu araçta gece oldukça huzursuz hissediyordum kendimi. Sonunda bunun sebebinin camdaki kırılmalar olduğunu anladım. Uzun yolculuklarda polarize olmasa bile sarı cam takıyorum gözlüğe, çok faydası oluyor.

Geçen gün gözüme çarpmıştı şimdi açıp baktım. İngiltere donanımlarında elektrik ısıtmalı ön cam yok.

Bir yanlışlık var. Giriş donanım (edge) hariç, tüm donanım seviyelerinde ısıtmalı ön cam standart görünüyor. Zati ingilizler eskiden beri sever bu özelliği. Bir zamanlar otomatik klima modülü aramıştım focus 1 için. Ön cam resistans düğmesi olmayan versiyonu ingiliz ebayde bulamamıştım, hep çift düğmeli çıkıyordu.

http://www.ford.co.uk/Cars/Focus/Featuresandspecifications

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.