Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rezistanslı Ön Cam

Ali Patat

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Quickclear heated windscreen

Standard on Zetec, Titanium, Titanium X

Tamam sağolun.

Peki bu camlarla ilgili bir geri çağırma veya değiştirme olduğunu duymuştum. Bazı türleri değiştirilmiş. Bu araçların üretim zamanından veya camdaki bir yazıdan anlayabilir miyiz?

Tekno pakette camdaki sensör grubu büyük diğer ısıtmasız camlara göre. Acaba ısıtmasız cam taktırmak istesek tekno için bulunur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamam sağolun.

Peki bu camlarla ilgili bir geri çağırma veya değiştirme olduğunu duymuştum. Bazı türleri değiştirilmiş. Bu araçların üretim zamanından veya camdaki bir yazıdan anlayabilir miyiz?

Tekno pakette camdaki sensör grubu büyük diğer ısıtmasız camlara göre. Acaba ısıtmasız cam taktırmak istesek tekno için bulunur mu?

İlk soruyu bilmiyorum.Mail atıp çözüm bulabiliriz.

Bulunur hocam sorun değil.Tekno olup olmaması önemli değil kutusu içerden geldiği için. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk soruyu bilmiyorum.Mail atıp çözüm bulabiliriz.

Bulunur hocam sorun değil.Tekno olup olmaması önemli değil kutusu içerden geldiği için. 

Önümüzdeki ay kış gelir buralara. Bir de kışın görelim bakalım bir cengaverliği olmazsa icabına bakmak gerekecek.

Kırk yılda bir kar, buz göreceğiz diye durmasının bir anlamı yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beğenerek kullanıyorum, aldığımdan beri yaw bu cam ya kırılırsa diye tedirgin oluyordum, hani diyerlerine göre daha yüksek fiyatı ve Kasko değişimde ek bir ücret ister mi sıkıntı olurmu adına, neyse uzun yolda taş geldi çatladı değiştirildi sıkıntı çıkmadı.. Şimdi çok rahatım..:):):

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Beğenerek kullanıyorum, aldığımdan beri yaw bu cam ya kırılırsa diye tedirgin oluyordum, hani diyerlerine göre daha yüksek fiyatı ve Kasko değişimde ek bir ücret ister mi sıkıntı olurmu adına, neyse uzun yolda taş geldi çatladı değiştirildi sıkıntı çıkmadı.. Şimdi çok rahatım.. :):

Kasko sıkıntı çıkardı mı peki? direkt orjinal ısıtmalı cam ile değişim mi yaptılar bunu bende merak ediyorum hep 

sırf bunun için ve otomatik park vs. için kaskoya 9 bin tl lik ek aksesuar v.s teminat eklettim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kasko sıkıntı çıkardı mı peki? direkt orjinal ısıtmalı cam ile değişim mi yaptılar bunu bende merak ediyorum hep 

sırf bunun için ve otomatik park vs. için kaskoya 9 bin tl lik ek aksesuar v.s teminat eklettim

kasko ve paketler ile ilgili direk başlık var ancak, 9000tl lik ne eklettiniz? Plus paket 1000tl civarı bişey değilmi? başka ne var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Paylaşmıştım ama yineleyim, hayır bir sıkıntı çıkmadı, orj. Cam ile değişim yapıldı,tabii bir de teklifleri vardı,muadil cam taktırmak istersem yılda iki değişim hakkınız olur dendi..Yanlız atlanmaması gerek bişey var bir çok Kasko şirketi ilk orj. Cam değişiminden sonra ikinci de muadil cam takıyorlar tabii aradaki farkı vermeniz durumunda orj. Cam olabiliyormuş.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de değişmek zorunda kaldım camı. Benim kasko firması orjinal cam takıyor ama serviste değil dışarda takacağız dendi önce. Sonra araç bir yılını doldurmamış diyerek servise döndüler tekrar. Muadil cam piyasada var mı merak ediyorum. Çünkü hem ısıtmalı, hem de IR korumalı bizim camlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de değişmek zorunda kaldım camı. Benim kasko firması orjinal cam takıyor ama serviste değil dışarda takacağız dendi önce. Sonra araç bir yılını doldurmamış diyerek servise döndüler tekrar. Muadil cam piyasada var mı merak ediyorum. Çünkü hem ısıtmalı, hem de IR korumalı bizim camlar..

Aslında muadil değil cam da sadece Ford logosu yok ziraa üretim yeri aynı yani ısıtıcı ve diyer sensör yuvaları tüm hepsi aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence ısıtmalı ön cam sınıfta kaldı... 1 saat kadar ve 7 saat kadar önce (-13 ve -6 dereceydi) ön camda ince bir buz tabakası vardı, silecekle desteklememe rağmen çözmesi 5dk civarında sürdü. Bu kadar uzun sürede çözecekse olmasada olur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence ısıtmalı ön cam sınıfta kaldı... 1 saat kadar ve 7 saat kadar önce (-13 ve -6 dereceydi) ön camda ince bir buz tabakası vardı, silecekle desteklememe rağmen çözmesi 5dk civarında sürdü. Bu kadar uzun sürede çözecekse olmasada olur bence.

Ozanım, benimki nerdeyse ilk 30sn de buzu etkisiz hale gelmiş gibi yapıyor,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.