Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Ecoboost 1.6 182 Ps 0-150 Hızlanma Kendi Aracımdan

çağlar çetinkaya

Önerilen Mesajlar

Güzel bir konu olmuş.herkes bindiği araçtan maksimum keyif almak istiyor tabiki.ben ebmle rahatça 170 km hıza çıkıp porche panemera ya selektor yapabiliyorum ya o bana yetiyor.
 Bir de sonra Panamera ne yapıyor onu da yazsaydın  :kıhkıh:

...ve hatta tanışsaydık!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Antalya dan focus eb kullanıcısı hasan cem bey.sıfır aldığım astra 1.3 tdci aracımı 17000 km de sırf gitmiyor diye satıp aldığım 3 . aracım focus.. Kontrolsüz güç güç değildir arkadaşlar.panemera ne kadar iyi de olsa gücü en iyi kim kullanırsa yol onundur.kalkışta çok hızlı olabilir ama dikiz aynasında yaklaşan bir focus gerçeği var ki ve öyle de oldu,daha fazla basmazdi o yolda.allah korusun Arabsı 350 bin..yol vermek zorunda kaldı,hatice değil netice önemli sonuçta:)

Hasan Meral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kontrolsüz güç güç değildir arkadaşlar.panemera ne kadar iyi de olsa gücü en iyi kim kullanırsa yol onundur.kalkışta çok hızlı olabilir ama dikiz aynasında yaklaşan bir focus gerçeği var ki ve öyle de oldu,daha fazla basmazdi o yolda.allah korusun Arabsı 350 bin..yol vermek zorunda kaldı,hatice değil netice önemli sonuçta:)

beni de bigün vw cadyy geçmişti virajlı bi yolda fazla basmamıştım gaza adam virajda sollamaya kalktı bayağıda bi hızlıydı zorladıda aracını sonra bi yalpaladı arabası yoldan çıkacakdı deviriyordu aracı az dana bende bunu görünce gazdan çekmiştim ayağımı dedim adam gitsin bari şimdi dedim arabayı neyi devirir sebebi biz olmayalım ! Bu caddy nin şoförüde demiştir şimdi gördün mü focusu nasıl solladım virajda focusta araba mı :) Halbuki ben arabayı zorlamamıştım bile sizin porche panemera maceranızda böyle bişey olmuştur büyük ihtimal :)  o araba 250 ps ve 0-100 6.7 saniye ve maksimum hız 245 km tabi bu dizel panamera için diğer panamera modellerinin gücü daha da fazla ve focustan kat kat üstün bir araç    

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beni de bigün vw cadyy geçmişti virajlı bi yolda fazla basmamıştım gaza adam virajda sollamaya kalktı bayağıda bi hızlıydı zorladıda aracını sonra bi yalpaladı arabası yoldan çıkacakdı deviriyordu aracı az dana bende bunu görünce gazdan çekmiştim ayağımı dedim adam gitsin bari şimdi dedim arabayı neyi devirir sebebi biz olmayalım ! Bu caddy nin şoförüde demiştir şimdi gördün mü focusu nasıl solladım virajda focusta araba mı :) Halbuki ben arabayı zorlamamıştım bile sizin porche panemera maceranızda böyle bişey olmuştur büyük ihtimal :)  o araba 250 ps ve 0-100 6.7 saniye ve maksimum hız 245 km tabi bu dizel panamera için diğer panamera modellerinin gücü daha da fazla ve focustan kat kat üstün bir araç    

Olay panamera değil ki böyle sapmasını anlamadım herkes farkında zaten aracın sonuçta standart araçlardan güçlü eb bunu demek istiyor arkadaş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay panamera değil ki böyle sapmasını anlamadım herkes farkında zaten aracın sonuçta standart araçlardan güçlü eb bunu demek istiyor arkadaş..

standart araçlardan güçlü olduğunu zaten biliyoruz Yakup kardeş bende mercedes cla ,c180 falan çok rahat zorlanmadan eboostla tozunu alıyoruzda arkadaşın yazdıklarını okuyunca öyle anlaşılmıyor ama porcheyi bile tokatladım ecoboostla porsenin şöföründe de iş yokmuş vb . peki porshe sürücüsünün ne yaptığını nereden biliyoruz belkide hiç sallamadı adam bizim demek istediğimiz bu kardeş yoksa focus ecoboost standartlarının üstünde bir araç (gücü) ve çoğu premium arabaya kafa tutabilecek seviyede 

Ben sadece çokca eğleniyorum, sevdim bu konuyu...

Cem Abi sen zaten bu tür (kapışmalı falan) konuları pek seviyorsun daha öncede Megane 130ps muhabbetimiz olmuştu bi  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet panemera nın üstünlüğü tartışılmaz konu bu değil.olay düz virajsiz Antalya Alanya yolunda gerçekleşti.kalkışta bariz fark attı tabiki ama ikimizin hızı da yolun maximum standartı na ulaştığında ben onun arkasında yerimi aldım,baktım solu kapatmış 165 km de iken selektor yapıp yol istedim oda verdi,daha fazla basmadı.neden basmadı yada basamadi onu bilemem.ama şaşırdığı kesindi,bir focus un ona bu derece ani ve hızlı yaklaşmasın dan.cem beyin dediği gibi ara Hızlanmaları standart dışı ve 3500 üzeri agresif bir motor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet panemera nın üstünlüğü tartışılmaz konu bu değil.olay düz virajsiz Antalya Alanya yolunda gerçekleşti.kalkışta bariz fark attı tabiki ama ikimizin hızı da yolun maximum standartı na ulaştığında ben onun arkasında yerimi aldım,baktım solu kapatmış 165 km de iken selektor yapıp yol istedim oda verdi,daha fazla basmadı.neden basmadı yada basamadi onu bilemem.ama şaşırdığı kesindi,bir focus un ona bu derece ani ve hızlı yaklaşmasın dan.cem beyin dediği gibi ara Hızlanmaları standart dışı ve 3500 üzeri agresif bir motor.

valla panamera hem kalkışta hem ilerleyen hızlarda her  durumda geçer focusu maksimum hızı bile focustan 20 km fazla bu da yüksek hızda bile focusu geçeceğini gösteriyor adamın basmadığı kesin yani :)

Birde size bişey soracaktım size önceki aracınız Astra 1.3 cdtı edition mıydu gri ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 3.20d ile bastık bizde bi abinin arkadaşı almış gel gel deyip duruyordu gittim 177 hp olanlardan tek kapı araba. Ama mükemmel bişey :)

Sadece komple egzoz ve filtre var arabada yazılım yok. Bu haliyle beni 160'a kadar kafa kafaya gidiyoruz ondan sonra aramıza 3-4 araba boyu fark giriyor ben geçiyorum

Araba da tek olduğum için video çekemedim yazılım yapınca tahminen 5-6 boy beni geçeçek o zaman sabitleyip video çekicem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.