Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes C180 Komp. Avantgarde

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Merhabalar annemin 2006 C-maxi satıp yerine bu aracı almak istiyoruz Yakupada sordum ama sizdende fikir almak istedim bu araçlarla ilgili bilgisi olan var mı şanzıman veya motoru az yakar çok yakar diyebilecek biri var mı örnek olarak bu aracı bulduk. Donanım olarak Avantgarde arıyoruz. Ben bilen varsa şanzıman ve motorla ilgili bilgi istiyorum.

Teşekkürler :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-bakimli-cok-temiz-c180-k-avangard-91337130/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni kasa A serisi de fena durmuyor. C serisi değil ama 65-70binden başlayacakmış fiyatları. Hani sıfırdır diye diyorum. Youtube videolarında hoş görünüyor :)

Anneme sifir olsun diyor ama B serisi yada yeni kasa 3e bakiyor onlarda 85 90. Aile ici araba olucak bu dugune giderken tatile giderken falan iste. Bide annem saga sola gitsin diye o yuzden buyuk kasa lazim :) B seriside 3 seriside yeni kasalar oldugu icin 2.eli bulamayiz 70.000lere

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar annemin 2006 C-maxi satıp yerine bu aracı almak istiyoruz Yakupada sordum ama sizdende fikir almak istedim bu araçlarla ilgili bilgisi olan var mı şanzıman veya motoru az yakar çok yakar diyebilecek biri var mı örnek olarak bu aracı bulduk. Donanım olarak Avantgarde arıyoruz. Ben bilen varsa şanzıman ve motorla ilgili bilgi istiyorum.

Teşekkürler :)

http://www.sahibinde...91337130/detay/

bu aralar bu klasmanda beğendiğim 1-2 arabadan biri , ama çok yaktığını biliyorum ... Onun dışında AMG'sini bulabilirsan onu almanı tavsiye derim ... birde senden annene kalırmı araba onuda bilemicem :sofeer:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu aralar bu klasmanda beğendiğim 1-2 arabadan biri , ama çok yaktığını biliyorum ... Onun dışında AMG'sini bulabilirsan onu almanı tavsiye derim ... birde senden annene kalırmı araba onuda bilemicem :sofeer:

AMG paketler 85 90 arasi istiyorlar. Birde tabi ESPyi kapatip yanlamamak olmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok be Sabri ....Ford a devam derim..........(tabii sıfır hiç fena olmaz....Ford)

Bende anneme yeni C-maxi gosterdim ama klasman atlamak istiyor hanimefendi :) buna bile burun kivirdi sifir degil diye :)

Not: Yakup coklu alinti yapamadim telefon browserindan giriyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şanzıman gayet oturaklı vites geçişleri power shift kadar hissiyatsız olmasada vites geçişleri gayet seri sürüş karakterine göre şanzıman vites geçiş devirlerini elektronik olarak yapıyor araç zaten iki kademeli motor tepkisi üretiyor yani değişken egzantrik derecesi sunabiliyor bu durum tasarruf sağlaması açısından tasarlanmış fakat araç 1600cc turbo atmosferik motorun 9,0-12,0 lt/100 litreden az bekleme ben 1 ay kadar kullandım evet çok güzel performans yoltutuşuna zaten denecek birşey yok fakat yakıt sarfiyatı çok yüksek sabricim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şanzıman gayet oturaklı vites geçişleri power shift kadar hissiyatsız olmasada vites geçişleri gayet seri sürüş karakterine göre şanzıman vites geçiş devirlerini elektronik olarak yapıyor araç zaten iki kademeli motor tepkisi üretiyor yani değişken egzantrik derecesi sunabiliyor bu durum tasarruf sağlaması açısından tasarlanmış fakat araç 1600cc turbo atmosferik motorun 9,0-12,0 lt/100 litreden az bekleme ben 1 ay kadar kullandım evet çok güzel performans yoltutuşuna zaten denecek birşey yok fakat yakıt sarfiyatı çok yüksek sabricim

Yılda 10.000i zor geçicek zaten Emir abi o yüzden yakıttan yana sıkıntı pek yok. Birde 1.6 156bg değil mi kafam karıştı bazı sitelerde 1.8 gözüküyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AMG paketler 85 90 arasi istiyorlar. Birde tabi ESPyi kapatip yanlamamak olmaz :D

C180 K; 1,6 cc kompresör beslemeli motoru ile kuru zeminde atlasanda hoplasanda yanlamaz :) Bizzat denenmiştir.

Islaktada çok bişey bekleme derim. Sonra hayal kırıklığı olmasın.

Motoru göreceli olarak çok yakar. Ekonomi modunda kullanırsan çok üzmez.

Performans olarak bu motor seçeneğinden pek bişey bekleme. Senin tdciden az yürür fazla yürümez.

Kasa olarak diyecek bişey yok. Bende hayranım bu kasaya.

AMG paket bulursan kaçırma derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.