Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Için 205-55 R16 Lastik Önerim

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Cevap gelmiş :D benim haberim yok
Ozan'ın dediği gibi blöf'ü yazdım, yerlerse alırız yemezlerse yapacak bir şey yok.
Ahh apple ah nerde sendeki zihniyet,adamlar yeni ürün tanıtırsa ve sen ondan önce ürün alırsan iade alıyor direkt :( veya indirim yapıyor 

Kliksa.com’ a gösterdiğiniz ilgili için teşekkür ederiz.
Kampanyalarımız dönemsel olarak belirlenmekte olup, 16.09.2015 tarihinden önce yapılan siparişler kampanya dahil değildir.
Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,
Kliksa.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevap gelmiş [emoji3] benim haberim yok

Ozan'ın dediği gibi blöf'ü yazdım, yerlerse alırız yemezlerse yapacak bir şey yok.

Ahh apple ah nerde sendeki zihniyet,adamlar yeni ürün tanıtırsa ve sen ondan önce ürün alırsan iade alıyor direkt [emoji20] veya indirim yapıyor 

Verdikleri 60tl yi harcamak için de 500 tl harcayacan boş ver uğraşma :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verdikleri 60tl yi harcamak için de 500 tl harcayacan boş ver uğraşma :)

Punto'ya da lastik alacağım :) O yüzden iyi olur.
2 kere yazdım yok mok dediler, kışlık alacaktım sırf bu tutumunuzu merak ettiğim için beklemede kaldım madem öyle hb.com'dan alacağım dedim; bu sefer tarafınza döneceğiz bekleyin demişler :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bridgstone turanza er 300 var şuan 10-15 km yaptı daha,içeri fazla ses alıyo gibi bu lastiği kullanan varmı acaba ?

Jazzda 185 55 16 sını kullandım. Beğenmedim.  Hem yol tutuşu kötüydü hem de sesli idi. 

40K olmadan conti premium contact 2 lere geçmiştim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bridgstone turanza er 300 var şuan 10-15 km yaptı daha,içeri fazla ses alıyo gibi bu lastiği kullanan varmı acaba ?

kullanan herkes şikayetçi o lastikten. benim arkadaşımın golfün de vardı. 5.000 km zor sabretti, söküp attı michelin aldı. dünya varmış şimdi ne kadar yumuşadı araba meğersem ne kadar güzel yol tutuyormuş diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kullanan herkes şikayetçi o lastikten. benim arkadaşımın golfün de vardı. 5.000 km zor sabretti, söküp attı michelin aldı. dünya varmış şimdi ne kadar yumuşadı araba meğersem ne kadar güzel yol tutuyormuş diyor.

Yol tutuşu iyi gibi yada focusdan kaynaklı birşey :) başka lastik kullanırsam belki fark ederim yol tutuşu arasındaki farkları ama sert olduğundan mıdır nedir lastiğin dışındaki iplikler duruyor daha  :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.