Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Için 205-55 R16 Lastik Önerim

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

merhaba kliksadan lassa impetus revo 2+ modelini satin aldım. ölçüler 205/55/16. bir haftadır kullanıyorum. yumuşak ve sessiz bir lastik. etiket değerlerinde 66 desibel, yakıt c, yağmurluhava B olarak gözüküyor. kısacası memnun kaldım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
15 September 2015 - 12:53 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bu sefer Goodyear alıyoruz. Conti 5 mi alsam dedim de 1 aylık yakıt parası çıkar aradaki fiyatla.
Araba ne kadar daha gider belli değil o yüzden böyle yapalım dedim.

Lassa'da diş miş kalmadı acayip sert lastik oldu. 42-43 bin km kadar yol aldı. Son 1-2 yıl içinde çok fazla dağa taşa vuruldu bence lastik yeterince dayanıklı çıktı.

Güncelleme yapayım. GoodYear

Yaklaşık (Bir kış tüketimini çıkartarak) 15-16 bin km'de diş derinlikleri 4.80 mm civarına düşmüş durumda. Hepsi benzer şekilde erimiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncelleme yapayım. GoodYear
Yaklaşık (Bir kış tüketimini çıkartarak) 15-16 bin km'de diş derinlikleri 4.80 mm civarına düşmüş durumda. Hepsi benzer şekilde erimiş.

Vay be, bende bir kaç gün önce sana bunu soracaktım, konuyu bulamadım. Lastikler ne durumda, kaç km yapıldı diye. [emoji3]

Bende aynı km yapmışım, yazın muayene de 6 mm çıktı diş derinliği ama lastiklerin tutunması bayağı azaldı gibi geliyor bana. Kaymalar başladı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Vay be, bende bir kaç gün önce sana bunu soracaktım, konuyu bulamadım. Lastikler ne durumda, kaç km yapıldı diye. emoji3.png

Bende aynı km yapmışım, yazın muayene de 6 mm çıktı diş derinliği ama lastiklerin tutunması bayağı azaldı gibi geliyor bana. Kaymalar başladı.

Şuan yokohama kışlık var, ben goodyear'ı çok az sürdüm sanırım aklımda bile değil :D Yazın bakarım artık kaymalara ama Adana ile buralar kıyas götürmez pek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan yokohama kışlık var, ben goodyear'ı çok az sürdüm sanırım aklımda bile değil [emoji3] Yazın bakarım artık kaymalara ama Adana ile buralar kıyas götürmez pek.

Aynen, sendekilerde bir şey yoksa yollardan demek ki.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.