Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Apple'ın son çeyrek finansal tablosundaki kardan zarar durumu ciddi hisse değer kaybı ve satışlarına neden olunca yeniliklerle ilgili dedikodular da bir anda arttı.

Pek çok kaynakta eş zamanlı bilgi paylaşımı var.

iPhone 5S için satış başlangıcı olarak gerçekten Temmuz görünmekte.

Cigazda aynı kasada daha hızlı bir işlemci ve Sony'nın 13 MP'lik Exmor kamera sensörünün kullanılacağı, ayrıca parmak izi okuyucuya sahip olacağı resmi olmayan açıklamalar arasında.

Ayrıca Ekim gibi yeni nesil iPad'lerin de piyasaya çıkacağı, mini'nin artık retina göstergeli olacağı, aynı tasarımın devam edeceği bildirilenler arasında. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi sallıyor herkes yıllardır. Temmuz'da yeni yazılım geliyor. iOS 7. Ayrıca 128 gb destekli iPad veya iPhone eklenebilir..

iPhone 5 için external case batarya.. Yani taşınabilir batarya fakat telefon kabı gibi :)

i4 ile kullanıyordum tabiki i5 içinde hemen aldım ::)Şuan çok lazım olmasa da yedek batarya lazım oluyor ;) Kafanız rahat en azından piriz bulma derdi yok.

iphone bataryaları 14xx amper felan oluyor bu batarya 2000 mAH yani teli aktif kullanmıyorken 1 defa çok rahat şarj edebiliyor. (eski tecrübelerimden)

ürün linkini veriyorum. Fiyatı 25$

http://dx.com/p/portable-2000mah-mobile-external-power-battery-pack-w-stand-holder-for-iphone-5-white-170625

Kargo bedavadır.  8 ocak sipariş günü 28 ocak teslimat günü. Yani 20 gün gibi ortalama sürede elinize geçiyor. Dealex. sitesinden alışveriş yaparım kaliteli ürünler beklemeyin genel olarak diyorum : : :yeah:

Bu ürün iyi malzemeye sahip iç kısmı kadife kaplı yukardan kaydırarak sokulduğu için çizme olasılığı ortadan kaldırılmış gibi gözüküyor. 

Şarjı yine sizin kablonuz ile yapabiliyorsunuz yani ayrıca kabloya ihtiyaç yok. Fotolarda gözüken benim aldığım esktradır. 

Fotolar;

IMG_1255.jpg

IMG_1256.jpg

IMG_1257.jpg

IMG_1259.jpg

IMG_1260.jpg

IMG_1261.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Hemen yukarda gördüğünüz cihazın yeni sahibi Onur Sezgin'dir benim yavruyu ona emanet ediyorum bugün :) 2 hafta kadar gündüzleri forumda yokum yani :P whatsapp'da yok ona görem :P

Android -1

iOS +1

:kıhkıh:

Benim android canavarını yollarım sana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Onur Sezgin, 4-5 gündür iOS kullanıyorsunuz nasıl bari :P Android'ci gözünden alalım yorumları :P

android in dandik telefonundan geçince harika ötesi bir şey benim için :)

şimdilik negatif olarak kamera menüsünde sadece foto ya da video çekimi falan ayarlayabiliyoruz... kalite ayarıdır iso ayarı diyaframdır falan ayarı yok :)

bildirimleri kişiselleştirmek beğendim ;) bir kaç bildirim çeşiti var..her uygulama için istediğini seçebiliyorsun falan...

bir kaç uygulama nexus7 ye göre daha stabil çalışıyor..ekran kalitesi geçişlerden falan bahsetmiyorum bile..bu arada ios kullanmaya başladığımdan beri nexus7 tableti kullanma ihtiyacı duymuyorum :) satayım bari... :)

nexus7 ile kıyaslamamam gerekir aslında ama android kullandığım en iyi donanım o... 

safari kullanırken bir önceki sayfaya geçmek için ekranın solunda sağına doğru kaydırmak yeterliymiş..bir kaç gün sonra buldum bunu mesela :) belki bilmediğim böyle 1-2 şey daha vardır :)

ben gayet memnunum...fiziksel olarak hafif, ince, ekran büyüklüğü benim için ideal...

hiç takılma duraksama yavaşlama falan yaşadım bu arada ;)

Onur Sezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.