Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

İzmir de bir elektronik bayii amerikada iphone 5 kuyruğunda bekleyecek eleman arıyormuş :kıhkıh:

iphonekuyruk.jpg

http://haber.mynet.com/yok-boyle-is-652366-ilginc-haberler/

çetin kılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkisinin özelliklerinin karşılaştırmalarına bakarsan aralarında baya bir fark olduğunu görürsün ama 4s ile 5 arasında ben öyle uçurum bir fark göremedim açıkçası

Eline bile almadın bırak onu gözünle bile görmedin . Güzel ;)

Uçurum fark'ı ben de göremedim s2 ile s3 arasında :) atlasan sakat bile kalmazsın o derece

Ayrıca senin için uçurum faklar bunlar ise

haklısın :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmir de bir elektronik bayii amerikada iphone 5 kuyruğunda bekleyecek eleman arıyormuş :kıhkıh:

iphonekuyruk.jpg

http://haber.mynet.com/yok-boyle-is-652366-ilginc-haberler/

Gidilir :) orada olmak keyifli, güzel sohbetler oluyor . iPad 2 zamanında ordaydım

İşte

post-1-1348215862,3996_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline bile almadın bırak onu gözünle bile görmedin
S3 üde elime almadım alsamda uzun soluklu kullanmadım ben telefonların açıkladığı fabrika verileri ile konuşuyorum.Elime alınca i phone un ekranımı büyüycek yada işlemcisimi fırlıycak görünen her şey ortada ama sen hala görmemek için diretiyorsun.Samimiyetimize istinaden bir kaç yorumum olucak sana.

Kusura bakma yakup ama bence sen takım tutar gibi telefon markasına bağlısın sen.Ben veya bi başkası ne dese sen göremiyceksin çünki görmek istemiyorsun.

İşte bu yüzden ben artık bu konuda sana bişeyler anlatmaya çalışmıycam çünki dediğim gibi kendimi yormaktan başka bişey değil sana bunu anlatmak :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi herkes aptal sen herşeyi gören tek kişisin bunu unutup da cevap verdim aptal olan benim. ;)

Ben öyle bişeymi dedim ben seninde içinde olduğun birçok kişinin iphone ile duygusal bir bağları olduğunu ve bu yüzden devamlı bu ürünü seçtiklerini düşünüyorum.Geri kalan ise sadece görüntüsü ve statüsü için i phone alıyor kanısındayım.Yoksa i phone 5 in gerçekten işletim sistemi ve fiziksel görüntüsü haricinde ne htc ile nede samsung ile yarışamaz bence ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen saygı duymuyorsun görüşlere. Farkında degilsin kusura bakma . .

Benim bu konudaki yazılarıma cevap verme niye veriyorsun ki madem takım gibi tutuyorum hem kimseyi ilgilendirmez. Objektif oldukça fazla yorum yazdım . Göremiyorsan banane.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen saygı duymuyorsun görüşlere. Farkında degilsin kusura bakma . .

Benim bu konudaki yazılarıma cevap verme niye veriyorsun ki madem takım gibi tutuyorum hem kimseyi ilgilendirmez. Objektif oldukça fazla yorum yazdım . Göremiyorsan banane.

Yakupum kızma ya ben kendi fikrimi söylüyorum benim fikrim beni seninki seni bağlar.İkitane ensesi kalın godoş için birbirimizi daha doğrusu benim seni kırmama (fikrine saygı duymadığımı düşünmene sebep olarak) ne gerek var. :)

Bu dünya kimseye kalmaz steve jacops a bile kalmamış :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben 3yıldır iphone kullanıyorum başkada bişey kullanmam bugünden sonra ister fanatik desinler ister duygusal bağ.

anneme samsung galaxy gio aldık ucuz diye o bir sorun yaşamadı ancak babamada samsung galaxy mini aldık bir çok stabilite sorurunu yaşadı arayanlar görünmedi arayan oldu telefonu açamadı vs vs

çevremdeki koyu androidçilerde iphone almaya/alcam demeye başladı. olay donanım vs değil onlar göz boyama yok 1.4 ghzymiş rami bukadarmış vs vs aslında hemen hemen hiç birşey ifade etmiyor, adam oturmuş kendi chipini tasarlamış üzrerine işletim sistemini yazmış daha ne ghz mhz bahsediyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence donanım veya telefonun şekli çok önemli değil. Benim iphone dendiğinde aklıma gelen tüm negatif konular ios ile ilgili. Para kazanmak adına kendi ekosistemlerini bozmuyorlar ve kullanıcıya istediği özgürlüğü vermiyorlar. Geri kalan konuşmalar donanım anlamında çok önemli değil, hepsi yeterince hızlı. Android zamanında yaşadığı sıkıntıları bugün üst düzey telefonlarında atlatmış görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.