Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

7.6 mm cihaza projeksiyon koyan bir hayal gücü oldukça kuvvetli olmalı :yeah:

Dünyanın en küçük projeksionu: 5,5 cm x 6 cm x 3,5 cm

bizde piyasada eşi benzeri olmayan bişeye o parayı vermek istiyoruz zaten conceptlerde çok anıldı bu durum neden olmasınki bu zaten ütopik bir beklenti bence daha kalın yapsalardı ve bu özelliği kullansalardı olan şeklin üzerine projeksyon koyulsun demedim ki zaten
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizde piyasada eşi benzeri olmayan bişeye o parayı vermek istiyoruz zaten conceptlerde çok anıldı bu durum neden olmasınki bu zaten ütopik bir beklenti bence daha kalın yapsalardı ve bu özelliği kullansalardı olan şeklin üzerine projeksyon koyulsun demedim ki zaten

Apple ve bir çok kimse senin gibi düşünmüyor artık almayacaksın demektir :D apple dünyasına el salla :D:bye: :bye:

Okadar para demeyi artık bırakmak lazım dünya türkiye'deki dengesiz işleyişten ibaret değil. 3 yıldır bu cihazın fiyatı aynı. 4-4s-5 diğerlerini saymıyorum onlarda aynı sayılır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple ve bir çok kimse senin gibi düşünmüyor artık almayacaksın demektir :D apple dünyasına el salla :D:bye: :bye:

Okadar para demeyi artık bırakmak lazım dünya türkiye'deki dengesiz işleyişten ibaret değil. 3 yıldır bu cihazın fiyatı aynı. 4-4s-5 diğerlerini saymıyorum onlarda aynı sayılır :D

benim rakamıyla ilişkim yokki biçilen değer önemli orda bukadar burda şu kadar ben buna bukadar para vermem gibi bir cümle kurmadım tüm dünyaya aynı gün sunduğun teknolojik bir cihazın değeri, onu değerli kılan şeylerin klişeleşmiş olmamasına bağlıdır ileriye dönük bir makina değil bence olanın modifiyeli hali yüksek beygirli olanı işte kullanımı aynı apple artık ticari gücünü geliştirmek yerine teknolojik gücünü değiştirirse daha iyi olur en azından sağa sola benden kopya çektiler diyebilecek bikaç yeni bişiler bekledim sadece
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim rakamıyla ilişkim yokki biçilen değer önemli orda bukadar burda şu kadar ben buna bukadar para vermem gibi bir cümle kurmadım tüm dünyaya aynı gün sunduğun teknolojik bir cihazın değeri, onu değerli kılan şeylerin klişeleşmiş olmamasına bağlıdır ileriye dönük bir makina değil bence olanın modifiyeli hali yüksek beygirli olanı işte kullanımı aynı apple artık ticari gücünü geliştirmek yerine teknolojik gücünü değiştirirse daha iyi olur en azından sağa sola benden kopya çektiler diyebilecek bikaç yeni bişiler bekledim sadece

Zamanı gelince hepsi olur, apple zaten öyle hamle yaptı ki tüm marka ona benzedi zaten :zha: dur bakalım daha ekmek çıkıyor.

Sen nasıl muhasebecisin ya, para akıyor adam niye boş boş hamle atsın.. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce baktım ön siparişler'in teslim tarihi 1 hafta idi

şimdi 2 hafta olmuş :D satılıyor demekki :yeah: şuan satılanlar sözleşmeli olanlar

Gelsin bakalım duruma. Bir tane alacağım ama kendime mi, kardeşime mi kurcalayıp karar vereceğim. Bu arada sim kart iyice küçüldü. Kesmesi zor olabilir. Operatör getirene kadar orjinal micro sim çıkmaz piyasaya. Grey gelenlerde bir müddet sıkıntı konusu olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.