Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Eveeet Yakup bekledigin gibi mi ? Yoksa fazlasi mi azi mi ?

Elimdeki telefonun bir eksikliği olmadığı için bir beklentim yoktu açıkcası beklenen şeyler gelmiş.

Yenilikler oldukça tatmin edici.Beni sıkan tek şey 1 aydır bu resimleri ortalıkta dolanması.

Alacağız inş kısmetse 15 ekim gibi elimizde olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayal kırıklığı ... (iadeyi ziyaret)=anlıyan anlamıştır :)

İşin şakası bir yana ama gerçekten olmamış.Fakat şunu söylemezsem ayıp olur ki kasası ve görünümü yine oldukça şık ve havalı tam i phone dan beklenen hareket.Ne demiştim tekrar hatırlayalım. Android candır i phone ve ios ikoncan :)

Buyrun buda s3 ile kıyaslaması:

http://kiyas.la/cep-...00-Galaxy-S-III

S3'ün gözümde artısı, batarya ve radyo'dur.

Bunları netten kaliteli radyo ve harici batarya ile aşıyorum o yüzden albenisi (bence) yok. Hafiflik ve incelik olayıda böylelikle diğerleri için bitmiş oldu.

Apple artıları orada yazandan çok işletim sistemidir..Bu 5 yıldır böyleydi, sadece teknik verilerde fark atan cihazlar pratikte çokca yenilgiye uğramıştır yani aynı işletim sistemli cihazlar için bu tür kıyas siteleri sağlıklı bilgi verir.. Diğerleri için sadece önbilgi verir :yeah:

ayrıca işlemci bilgisi girilmemiş ve wi-fi hotspot 1 yıldır cihazlarda mevcut..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S3'ün gözümde artısı, batarya ve radyo'dur.

Hepsi o kadarmı yakup al ios u koy s3 e işte sana herşeyiyle en mükemmel telefon ama bu gidişle android 5 seneye kalmaz ios uda geçicek ozaman neye bahane bulucaksın onu düşünüyorum. :)

İos teknik verilerde daha hızlı çalışır diyorsun iyide çift çekirdek ile 4 çekirdek her platform ve programda fark gösterir.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi o kadarmı yakup al ios u koy s3 e işte sana herşeyiyle en mükemmel telefon ama bu gidişle android 5 seneye kalmaz ios uda geçicek ozaman neye bahane bulucaksın onu düşünüyorum. :)

Benim için hepsi o kadar ki onları yazdım.

5 sene yaşarsam , o zamanki duruma göre tercih yaparız. Ben hiç kötü cihaz demedim o cihazlar için. Ayrıca önce htc var rakip samsung değil (buda benim gözümde). Hep diyoruz ki tercih işi bunlar..

Hep böyle duygusal cevap bekliyorsun da ben somut şeyler veriyorum sana :D somut gelin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca önce htc var rakip samsung değil (buda benim gözümde). Hep diyoruz ki tercih işi bunlar..
İşte bunu tartışalım htc mi samsung mu ? :)

Malesef bence i phone 5 in tartışılıcak bir yönü kalmadı bu telefonla.İ phone resmen kendi kafasına sıktı diyebilirim şahsi kanaatim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte bunu tartışalım htc mi samsung mu ? :)

Malesef bence i phone 5 in tartışılıcak bir yönü yok

Tamam işte onu da bana sorma :) Sana göre öyle bana göre değil, neyi tartışacağım :D

Başka bir başlık aç ve sor mesela :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam işte onu da bana sorma :) Sana göre öyle bana göre değil, neyi tartışacağım :D

Başka bir başlık aç ve sor mesela :)

Ama kasası ve tasarımı gerçekten 10 numara olmuş.Tam masaya koyulcak telefon :)

Hayırlısı olsun al bi kullan bakalım yorumlarını dinleriz artık.Bende note 2 yi aldığımda merek eden arkadaşlar için (böyle söyleniyordu galiba) unboxing videosunu çekip forumdan paylaşıcam inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama kasası ve tasarımı gerçekten 10 numara olmuş.Tam masaya koyulcak telefon :)

Hayırlısı olsun al bi kullan bakalım yorumlarını dinleriz artık.Bende note 2 yi aldığımda merek eden arkadaşlar için (böyle söyleniyordu galiba) unboxing videosunu çekip forumdan paylaşıcam inşallah.

Büyük bıçak al eline :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine Ferhat abiyle Yakup kapisiyo :D kapismadiginiz konu kaldimi :D

Böyle anlaşıyoz bizde napalım.Bi ara aydınla tartışıyorduk sonra o küstü bana bi yakup kaldı :)

Bi deyim vardı yine neydi o bişey sevdiği deriyi yerden yere vururmuş misali :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.