Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Uygulamaları

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Ilki olmazda ikinciyi deneyeceğim. Bu arada app hakkında yorumlar komik garip biraz :) Google ın bu kadar kontrolsüz bırakması garip geldi. Parental kontrol olmadığının farkında değildim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ilki olmazda ikinciyi deneyeceğim. Bu arada app hakkında yorumlar komik garip biraz :) Google ın bu kadar kontrolsüz bırakması garip geldi. Parental kontrol olmadığının farkında değildim.

Diğer programları engelleyip bunu sunmak için ikisinide kurman lazım demek istedim, yarın farklı program indirip istediğini yapabilir :D 

Samsung'da çocuk modu olması gerekiyordu? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer programları engelleyip bunu sunmak için ikisinide kurman lazım demek istedim, yarın farklı program indirip istediğini yapabilir :D

Samsung'da çocuk modu olması gerekiyordu?

Bulamadım valla. Bir de çocuk modu değilde iOS gibi tüm cihaza +15 veya +18 üstünü yasaklamak istiyorum. Böyle olunca tüm uygulamalar ona göre çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bulamadım valla. Bir de çocuk modu değilde iOS gibi tüm cihaza +15 veya +18 üstünü yasaklamak istiyorum. Böyle olunca tüm uygulamalar ona göre çalışıyor.

Normalde ayarlara gömülü oluyormuş, sistem apk'dan silmediysen :s 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Note2 de yok. Norton family var ama üyelik ve para isteyecek sanırım. Bu yukardaki bebeklere yönelik :). Örneğin iPad de ayarları yaptım. Mesela YouTube Uygulaması +18 işaretlenmiş bir videoyu göstermiyor vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Note2 de yok. Norton family var ama üyelik ve para isteyecek sanırım. Bu yukardaki bebeklere yönelik :). Örneğin iPad de ayarları yaptım. Mesela YouTube Uygulaması +18 işaretlenmiş bir videoyu göstermiyor vs.

Çocuk modu son 1-2 ay önceki güncellemeyle geldi Türkiye'ye. Benim S4te var yeğenimin note 2 de de var. Size de gelmesi lazım son güncellemeyi yüklediniz mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Güzel bir oyun daha, zeka ve zaman istemiyor birazcık hız ve hafıza :D 

Geometry Dash

Parası olanlara :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.robtopx.geometryjump&hl=en

Parası olmayanlara 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.robtopx.geometryjumplite

screen520x924.jpeg

iOS için: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir hafta önce xperiz z aldım. Telefonun memnun olmadığım bir özelliği var, arama yaparken ekranın birden kararması ve arama süresince kararmış ekrana devam ederken çağrı sonlandırmak istediğim zaman güç tuşuna iki kere basıp aramayı anca sonlandırabilmem. Telefonda bununla ilgili bi arama ayarı bulamadım. Tek keşfedebildiğim güç tuşuna tek basmayla aramayı sonlandırabilmem fakat bu esnada ekranın hala siyah olması. Bu normalmidir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir hafta önce xperiz z aldım. Telefonun memnun olmadığım bir özelliği var, arama yaparken ekranın birden kararması ve arama süresince kararmış ekrana devam ederken çağrı sonlandırmak istediğim zaman güç tuşuna iki kere basıp aramayı anca sonlandırabilmem. Telefonda bununla ilgili bi arama ayarı bulamadım. Tek keşfedebildiğim güç tuşuna tek basmayla aramayı sonlandırabilmem fakat bu esnada ekranın hala siyah olması. Bu normalmidir acaba?

Hocam ekram karamazsa konuşurken kulağınız ekrana dokunur ve görüşme sonlanır veya dokunduğu yere göre farklı farklı işler yapar. Kulağınızdan ayırdıktan sonra geri tuşuna bastığınızda ekran açılması lazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam ekram karamazsa konuşurken kulağınız ekrana dokunur ve görüşme sonlanır veya dokunduğu yere göre farklı farklı işler yapar. Kulağınızdan ayırdıktan sonra geri tuşuna bastığınızda ekran açılması lazım

Abicim  arama yaparken kararması normalde geri tuşuna basmam için ekranda bişeylerin görünmesi lazım :) öle bişi olmuyo arama sonlandırmak için bu telefonda ne yapmam lazım, açma-tuşuna iki kere basıyorum öyle kapanıyo meret,oda pek kullanışlı olmuyo, hani dediğiniz gibi aramayı bitirmek için geri tuşuna basıp bi arama bitir ekranı gelmiyo, kararmış halde çağrı sonlandırıyorum, ondada çağrıyı bitirdiğimden emin olamıyorum..

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim arama yaparken kararması normalde geri tuşuna basmam için ekranda bişeylerin görünmesi lazım :) öle bişi olmuyo arama sonlandırmak için bu telefonda ne yapmam lazım, açma-tuşuna iki kere basıyorum öyle kapanıyo meret,oda pek kullanışlı olmuyo, hani dediğiniz gibi aramayı bitirmek için geri tuşuna basıp bi arama bitir ekranı gelmiyo, kararmış halde çağrı sonlandırıyorum, ondada çağrıyı bitirdiğimden emin olamıyorum..

Ben de samsung var da ondan öyle demiştim. Sony z yi araştırınca şu linki buldum

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92421577&p=1#92421577

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.