Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Hem sana eziyet hem okuyana eziyet...

Çoklu alıntıya basarak hepsine basacaksın okadar..zor değil sanırım.

Daha önce yapmadığım şey değil zor değil üşengeçlik :)

Doğru söze laf yok...

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende senle aynı fikirde olduğum için camlara krom takmadım hatta önde markanın altındaki krom u bile değiştirmek isterim.

Siyah beyaz uyumu derken ben o uyumu bozmuyorum ki ortası yine siyah markanın ve havalandırmanın olduğu yer yine siyah.

Zevkler ve renkler meselesi tabi, ben görüşümü söyledim adamım :kıhkıh: mal senin, zevk senin, istersen çingene pembesine boya ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piano black yapsaydiniz

Daha önce yazdım piano black titanium larda mevcut benim bir arabada en sevmediğim şey bir üst modeline veya paketine benzetme çabasıdır.O yüzdendir ki ya beyaz olucak resimdeki gibi yada orjinal olduğu haliyle kalıcak.Sonuçta görünüş için böyle bir uygulama yaptığımdan etrafımda çevremde ve forumdaki kişilein fikrine önem veriyorum ve bu işlemi beğenen ve beğenmeyenlerin sayısına baktığımda oran neredeyse eşit görünüyor.

Dedim ya 2 günüm var düşünüp kararımı vericem ama bana senin şahsi fikrin nedir diye sorarsanız yakıştığını düşünmeye biraz daha meyilliyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem abinin attığı resim süper olmuş bende beğedim , sis kapaklarıda parlak siyah veya mat siyah hoş durabilir..Ford amblemi yanındaki çizgilere ise kırmızı çok farklı ve hoş durur düşüncesindeyim :)

Şu an son ve karar verdiğim halini paint ile hazırlıyorum.İftardan sonra yada az sonra paylaşıcam resmini
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet cem abiye çok teşekkürlerimle birlikte kafamda oluşturduğum son hali ile yapılacak işlem tam olarak budur.Aceleye geldiği için resim çok düzgün olmadı ama demek istediğim anlaşılır.Bu en başta benimde aklımda vardı fakat hatta cem abinin gazı desteği ve fikri sayesinde bulduk doğru yolu çok şükür :)

20120807183920.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.