Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Bana photoshop öğretsene yakup bak 50 tl zarara girdim :)

(Şaka yapıyorum ha alınmasın kimse sonra)

Sorma yaw :D bt konusunda ne kadar katılmasam da bu konu da katılıyorum

Yukarda ek bişey yazdım...

Hatta senin jantı direk boyat. Koyu gri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acikcasi bende pek begenmedim.Ucgen icinde bulunan izgaralar beyaz olunca cok siritmis.O izgaralarin arasinda bulunan diregi siyah yapsaniz birde farlarin ici krom yerine focus 2 lerde ki gibi siyah olursa daha tok ve zarif durur dusuncesindeyim.

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında boya yada kaplama ne deniyorsa artık araç üzerinde deneme yapıp hiç zarar vermemesi çok iyi tabii keseye verdiği minik göçükler dışında....Ferhat en azından aklında kalacağına deneyip görüyor ve yorum alıyorsun bu bile keyifli bence.....Kolay gelsin.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bende biliyorum :) ama malzemenin ne kadar kullanışlı işe yarayıp yaramıycağını yada aklımda başka yerlerde vardı uygulamayı düşündüğüm onlarda iyi sonuç verirmi gibi parametreleri photoshop ile anlıyabileceğini pek sanmıyorum.

Çok zeki kardeşim ben senin yaşındayken photoshop ve corel draw ile çalışıp kendi şirketimizin kataloglarını yapıyordum :)

abi bunda alıncak darılcak bişey yok. ? önceki yorumda çetin abi ''Bence güzel uygulama olmuş en azından boya öncesi fikir vermesi açısından iyi olmuş.'' cümlesini kullandığı için bende tuttup photoshop ilede aslında hem fikir olunabilirdi demek istedim..Bunda kızıcak ne var anlamış değilim..Tamam yaşımız geçn ama tutupda kendimizden büyükler ile dalga geçicek kadar toy değiliz.

Bana photoshop öğretsene yakup bak 50 tl zarara girdim :)

(Şaka yapıyorum ha alınmasın kimse sonra)

Alınmıyacak gibi deği ki ? Şahsen ben bile bilmiyorum bilmemek de ayıp olmasa gerek ? :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya o kadar fotoşort ustasıysanız Yusuf'un bina boyama işi var yardım istiyor fotoşort bilen birilerinden.. hadi bakalım..

Ben gördüm Yusuf'un işini de, grafiker var mıydı aramızda. Onların programları ile çok kolay 5 dakikalık iş. Ben uğraştım biraz ama bir şeye benzemedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende diyorum Beyaz arabaya siyah yapıcaksın bu işleri diye başından beri ama nerdeee..

o yüzden çamurluk ve marşpiyellerin de beyaza boyanmasına karşıyım ben.. style siyah plastik cam kenarlıkları da o yüzden hoşuma gitmiyor ve krom çıta taktırmıyorum. ve yine aynı sebebepten ön yan camlara da film çektirmeyi düşünüyorum.. araçta kontrast renkler kullanmak en güzeli.. bembeyaz veya simsiyah güzel olmuyor..

beyaz-siyah, siyah-beyaz-kırmızı, siyah-sarı, gri-sarı, gri-turuncu birbiriyle güzel kontrast oluşturabilen kombinasyonlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o yüzden çamurluk ve marşpiyellerin de beyaza boyanmasına karşıyım ben.. style siyah plastik cam kenarlıkları da o yüzden hoşuma gitmiyor ve krom çıta taktırmıyorum. ve yine aynı sebebepten ön yan camlara da film çektirmeyi düşünüyorum.. araçta kontrast renkler kullanmak en güzeli.. bembeyaz veya simsiyah güzel olmuyor..

beyaz-siyah, siyah-beyaz-kırmızı, siyah-sarı, gri-sarı, gri-turuncu birbiriyle güzel kontrast oluşturabilen kombinasyonlar..

Kayak montu tadında :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.