Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

maksimum 10 gün içinde İzmir'deyiz.. Anlatırım

Ooo sevindim buyur gel.Direk çeşmeye değilmi :) arada bizede uğra ama.

Yaz aylarında çeşmeyi tüm istanbula kiralıyoz :) Geçen gün gittim yollarda park etmiş araçların arasından bi kaç tane 35 plaka ayıkladım gerisi hep istanbul :)

Şaka bir yana mutlaka uğra bak yoksa çeşmeye sokturmayız seni ben le teyfik abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmir Antalya Antep gibi illerde siyah araç sayısı oldukça azdır; beyaz boldur.

Siyah araç izmirde güneşin altında kalırsa cayır cayır yanar direksiyonu vitesi tutulmaz. Benimki açık gri geçen gün yazlıkta güneşin altında kaldı cam açma düğmesinin ucundaki metal kısım öyle ısınmış ki camı açarken parmağım yandı ve su topladı.

Düşünün artık aracın içindeki ısıyı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet verelim bazı arkadaşlar Romantik; eşlerinden anca izin alırlar.

Benim iznim hazır sen kendine bak.Sen benim gibi haftada 2 gün gönlünce takılabiliyonmu.Hadi hodri meydan ramazandan sonra senin istediğin bir gün çıkalım akşam tee sabaha kadar mekan mekan gezelim.Varmısın ???

Bunuda karting olayı gibi sallama ama :).Ben iddaa ediyom sen kaçıyon bu sefer kaçma bakalım.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fanatik insan büyük konuşma.

Broadway beyazı :D

Konuşurum eğer sıfır bir araba alıcaksam en son bineceğim renktir siyah.

Bir keresinde bir reklamda görmüştüm bi alet var takıyorsun araba camının arasına arkasında bir fan var arabanın içindeki sıcak havayı dışarıya üflüyor.Bunun daha kuvvetlisini orjinal olarak yan direklerin yanına koysalar bide hava çıkışı yapsalar araba ısınıca çalışıp 2 taraftanda fanlarla sıcak havayı dışarıya atsa olur aslında ya.Duy beni ford :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim iznim hazır sen kendine bak.Sen benim gibi haftada 2 gün gönlünce takılabiliyonmu.Hadi hodri meydan ramazandan sonra senin istediğin bir gün çıkalım akşam tee sabaha kadar mekan mekan gezelim.Varmısın ???

Bunuda karting olayı gibi sallama ama :).Ben iddaa ediyom sen kaçıyon bu sefer kaçma bakalım.

Hangi karting olayını sallamışım ben?

Herhangi bir iddiam yok ayrıca karting ile ilgili, bir kez bindim hayatımda o da yarı yolda bozuldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.