Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Çok belli olmuyor ama anladım sonuçta sen ne diyorsun baran ızgara bölümü mat yanlar parlak sırıtırmı sence

Aslında 2 si ayrı bölümmüş gibi görünmesi daha iyi olur gibime geliyor ama

akşam tekrar çekeyim dicem ama geç çıkıyorum karanlıkta olmaz.

Bence ya hepsini parlak ya hepsini mat yap bazı yerler parlak bazı yerler mat olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam yan uçgenlerle ana panjur arasındaki direkleri siyah yapardım, yekpare pancur havası versin diye.

Cem abi siyaha boyama konusunda fikir babası olduğun için bir konuda fikrini almak isterim.

Şimdi benim araba malum style ön ızgaralar mat siyah parlak değil ben bu işi yapınca orta taraf mat siyah yanlar parlak siyah olucak.Komple boyatamıyorum boyacım ızgaranın boyansada zamanla atıcağını ve kötü görüneceğini söylüyor.Komple parlağından alıp taksam o da çok maliyetli oluyor.

Bu durumda sence ortası mat yanları parlak bir görünüm sence nasıl durur.Bana sanki iki ayrı bölümmüş havası vereceğinden iyi durur gibi geliyor ama bilemedim ben onu :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında dikkatli bakmadığın sürece blok bir siyahlık görünüyor, yolda giderken karşıdan veya aynadan bakan böyle görecek. Sadece yanına geldiğinde inceleyen durumu görecek, o zaman da zaten aradaki bağlantıların çakma boyalı olduğu foyası ortaya çıkacağı için mat veya parlak olmasının mahcubiyet katsayısına etkisi olmaz, ya da ihmal edilebilir. Plasti Dip ile yaparsan göreceli kolay geri dönüş mümkün. Dene bak beğenmezsen eski haline çevir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plasti Dip ile yaparsan göreceli kolay geri dönüş mümkün. Dene bak beğenmezsen eski haline çevir.

Abi plasti dip te zaten parak siyah yok sadece mat renkler var.

Dedigin gibi yanina gelip bakmadikca anlasilmaz.Sonucta anlasilsada zaten orjinal bir durum olmadigi acik.Bende aykiri durmayacagi düşüncesindeyim.Teşekkür ederim.

Bu konuda başka fikri olan arkadaşlarinda fikirlerine açiğim uygulama 3 gün sonra yapilacak.

İş tamamen bittiğinde ön camada sticker yapiştirip made by focusclup.tr yazicam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedigin gibi yanina gelip bakmadikca anlasilmaz.Sonucta anlasilsada zaten orjinal bir durum olmadigi acik.Bende aykiri durmayacagi düşüncesindeyim.Teşekkür ederim.

Bu konuda başka fikri olan arkadaşlarinda fikirlerine açiğim uygulama 3 gün sonra yapilacak.

İş tamamen bittiğinde ön camada sticker yapiştirip made by focusclup.tr yazicam :)

abi plasti dipte fosforu renkler var gördün mü siyahi var mı hatırlamıyorum ama
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parlak olması için önce beyaz dip sonra boyamak istediğiniz rengi atcakmışsınız.

Bİr de söyle bir ürün varmış kendi ürünleri

http://store.plasti-dip.com/index.php?route=product/product&path=124_127&product_id=134

Tonay Mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parlak olması için önce beyaz dip sonra boyamak istediğiniz rengi atcakmışsınız.

Bİr de söyle bir ürün varmış kendi ürünleri

http://store.plasti-...&product_id=134

Öyle değil siyahı attıktan sonra kendi parlatıcı ürünü var o atılıyor üstüne
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazartesi günü işlemlere başlıyoruz inşallah fakat bu gün boyacı aklımı iyice karıştırdı.

Arabayı bi inceledi tamam dedi her yerine parlak siyah uygulayabiliriz.Fakat istersen komple mat boya atalım hem aradaki direklerde belli olmaz dedi.

Ben nasıl yani mat boya varmı ki dedim oda aynı bu mat kaplama yapıyorlar ya o renge boyarız var boyası dedi.Varmıdır fikri olan valla yakında anket düzenliycem. :)

Siyah olacağı kesinde parlak siyahmı mat siyah mı karar veremedim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardes sen plasti dip lemi kaplatacan araci? Mat siyah benim fikrim

Arabayı komple değil sadece siyah olan yerler ilk resimlere bakarsan zaten şu an bazı bölgeler beyaz plasti dip ile boyandı fakat değiştirilecek.Böyle olucak fakat siyaha boyalı yerleri mat siyah mı parlak siyah mı yapsam ona karar veremedim.

20120807183920.jpg

Arkadaşlar tekrar hepinizin fikrine ihtiyaım var.Boyanacak yerleri mat siyah yapma yada parlak siyah yapma imkanımda var.Sizce hangisi daha hoş durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.