Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Alınmıyacak gibi deği ki ?
Ben seni anladım emre dediğim ve yazdığım gibi şaka yüklü bir cümle idi yinede alındıysan geri aldım cümlemi.

Bu forumda en alıngan adam benim sanıyordum bende iyi oldu geldiğin emre hoşgeldin :)

Bir geyik döndü gitti üstünde durma sende geyiğe sar devam et :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat contrast renkler kullan çok beyaz kapatıyor daha önce de yazmıştım.

Bence o noktaya kullanılacak 2 renk var biri arabanın kendi rengi biride orjinalde olduğu gibi siyah.

Boyacı arkadaşımla görüştüm bana normal mat beyaz değil aynı arabanın rengi olan parlak beyaz yada titaniumlardaki gibi parlak yani piano siyahı yapıcaz dedi.Ben duygusal(Zaten olan birşey için zahmete girmek istemiyorum)ve titanium taklidi gibi duracağı sebeplerden ötürü parlak siyaha sıcak bakmıyorum.

Beyaza boyanıp işlem bittiği zaman çok daha güzel duracak gibi geliyor bana tabi bu işin geri dönüşü yok. :) O yüzden arabamın arka vuruk yerin tadilatı başlamdan evvel karar vermek için 2 günüm var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

krom çıta taktırmıyorum. ve yine aynı sebebepten ön yan camlara da film çektirmeyi düşünüyorum..
Bende senle aynı fikirde olduğum için camlara krom takmadım hatta önde markanın altındaki krom u bile değiştirmek isterim.

Siyah beyaz uyumu derken ben o uyumu bozmuyorum ki ortası yine siyah markanın ve havalandırmanın olduğu yer yine siyah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz yapma bence tam apachi işi olur :director:

Yok ya o kadarda değil öyle olacağını düşünsem aklıma bile getirmem böyle bir şeyi :)

Dediğin gibi olması için bence oraları başka renge falan boyamam lazım.Şimdi hafif bir ton farkı var ama boyanıp tam araba renginde ve parlaklığında olduğu zaman daha iyi görünür gibime geliyor.

Sana bir örnek ilk arabayı aldığımda arka kedi gözlerine led döşemiştim forumda var belki görmüşsündür sonra apaçi tarzı olduğu düşüncesi ile iptal edip normal haline döndürdüm ki benim dışımda bir çok kişi beğenmişti :)

Parlak siyahta bir seçenek ama dediğim sebeplerden istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yemin ediyorum yazarken yakup nerde kaldı bak hala uyarmadı bişey mi oldu bu çocuğa diye seni merak etmiştim hatta yazıcakmtım :)

Şaka bir yana haklısın dikkat ederim bundan sonra :)

Hem sana eziyet hem okuyana eziyet...

Çoklu alıntıya basarak hepsine basacaksın okadar..zor değil sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.