Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Toyota Gt86 Türkiye'de Satışda

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hepsi istanbul'da toplandığı için sana fazla geliyor sanırım :D şu araba 500 tane'den fazla satılırsa helal olsun..

500 tane satmaz ki :) Çok satış değilki burda tartıştığımız.

Sen ecoboost ile bunu geçemezsin öncelikli olan bu :)

Ondan sonra bu otomobil arkadan itişli başlangıç seviyesinde bir drift otomobili. Ve kullanımı son derece keyifli. Şahsen altımda olsa evli hatta çocuk sahibi bile olsam Her müsait virajda (tabi yalnızken ) Lastikleri yakardım.

bu drift için üretilmiş spor otomobilin etiketi olan 120 lirada focusun golfun ve diğerlerinin etiketleri baz alındığında hiçde çok değil.

Ama Her araç gibi bununda etiketi yüksek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

500 tane satmaz ki :) Çok satış değilki burda tartıştığımız.

Sen ecoboost ile bunu geçemezsin öncelikli olan bu :)

Ondan sonra bu otomobil arkadan itişli başlangıç seviyesinde bir drift otomobili. Ve kullanımı son derece keyifli. Şahsen altımda olsa evli hatta çocuk sahibi bile olsam Her müsait virajda (tabi yalnızken ) Lastikleri yakardım.

bu drift için üretilmiş spor otomobilin etiketi olan 120 lirada focusun golfun ve diğerlerinin etiketleri baz alındığında hiçde çok değil.

Ama Her araç gibi bununda etiketi yüksek.

Ogün sen iyi okumuyorsun yazılanları galiba

sende haklısın ne diyim..Banane hiç umrumda değil kim alırsa alsın boxer moxxer hikayeymiş onu anlamış olduk... drift'i sokakta yapamıyoruz birde.. bunu alan pist bulamya başlasın.. bunu da ekleyiver.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün sen iyi okumuyorsun yazılanları galiba

sende haklısın ne diyim..Banane hiç umrumda değil kim alırsa alsın boxer moxxer hikayeymiş onu anlamış olduk... drift'i sokakta yapamıyoruz birde.. bunu alan pist bulamya başlasın.. bunu da ekleyiver.

Drift için özel ayrılmış alan var canım (legal) Sıkıntı yok :)

boxer motorda hikaye falan değil. Sadece senin motordan beklediklerine ters :) 2 sene sonra Japon D1 yarışlarına bi göz at bak orda efsane olarak ne göreceksin ?

Bazı otomobillerin amaçları vardır. Bazılarıda sadece seni A noktasından B noktasına götürür. Bu otomobil amacı olan bir otomobil 50 tane veya 500 tane satılıp satılması bir anlam ifade etmiyor. Motorunun 100 kmde kaç lt benzin tükettiğide bir anlam ifade etmiyor. Kullanırken neler verdiği ve amacına ne kadar hizmet ettiği önemli olan. hyundai genesisin bile Markanın ilk otomobili olmasına rağmen) bu konuda amacına çok başarılı bir şekilde hizmet ettiğini düşünürsek Bence Toyota GT86 da amacına başarı ile hizmet eden bir otomobil olacaktır.

Sen bu araca sokakta binecek araba gözüyle bakıyorsun. Ben ise bekarlık zamanımda ki hissiyatımla bakıyorum. bu araca sahip olmak isteyecek olan kişilerin en az %70 i de benim bakış açımdan olaya bakıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drift için özel ayrılmış alan var canım (legal) Sıkıntı yok :)

boxer motorda hikaye falan değil. Sadece senin motordan beklediklerine ters :) 2 sene sonra Japon D1 yarışlarına bi göz at bak orda efsane olarak ne göreceksin ?

Bazı otomobillerin amaçları vardır. Bazılarıda sadece seni A noktasından B noktasına götürür. Bu otomobil amacı olan bir otomobil 50 tane veya 500 tane satılıp satılması bir anlam ifade etmiyor. Motorunun 100 kmde kaç lt benzin tükettiğide bir anlam ifade etmiyor. Kullanırken neler verdiği ve amacına ne kadar hizmet ettiği önemli olan. hyundai genesisin bile Markanın ilk otomobili olmasına rağmen) bu konuda amacına çok başarılı bir şekilde hizmet ettiğini düşünürsek Bence Toyota GT86 da amacına başarı ile hizmet eden bir otomobil olacaktır.

Sen bu araca sokakta binecek araba gözüyle bakıyorsun. Ben ise bekarlık zamanımda ki hissiyatımla bakıyorum. bu araca sahip olmak isteyecek olan kişilerin en az %70 i de benim bakış açımdan olaya bakıyorlar.

Ogün sen dedin ki alan çok var.. bizde dedik ki maksimum şudur.. niye az veya çok demedik

daha ne uzatıyoruz ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün sen dedin ki alan çok var.. bizde dedik ki maksimum şudur.. niye az veya çok demedik

daha ne uzatıyoruz ki ?

Seni seviyorum abim. Her dediğine katılıyorum ancak

Drift sevdası için 120k tl hatta çok daha fazla paralar döken var ülkemizde biliyorsun :)

İyi oku Yakup :)

Çok kişi var demedim :) Çok paralar döken var dedim Çoğalttığım para miktarı kişi sayısı değil ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ne?(Celica) Bunu alıp binen kaç kişi vardı burada zaten. Ölü doğum..

Celica değil abi :)

Resimdeki Corolla AE86 toureno :)

Kendisi efsane olmuş bir drift otomobilidir. Celica gibi ölü doğum değildir.

Yerine gelen GT86 nında amacı resimdeki araç gibi olmaktır. Fazlası değildir.

Corolla AE 86 Türkiyede 1985-1987 yılları arası çok az sayıda (150 kadar) ithal edilmiştir. değeri bilinmeyen otomobillerden olmuştur. 2-3 tane derli toplu olanı bulunmaktadır.

Tokyo drift filminden sonra drift özentilerinin artmasıyla birlikte Türkiyede aranan otomobillerden olmuştur. ( Meraklı kitlesi tarafından)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ae86-4age-coupe-sedan-78806935/detay

2 hafta önce 3 tane daha AE86 vardı ilanlarda onlar satılmış yada vazgeçilmiş birtek bu kalmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.