Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Toyota Gt86 Türkiye'de Satışda

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ecoboost falan bunu üzemez Yakup :) Onu bi kere geç :)

Focusa 70 lira veriliyorsa bunada 120 lira verilir :)

Özel bir otomobil ve amaç olarak drift spec. Sabrinin dediği olayda doğru bu aracın şu an sınıf olarak tek rakibi Genesis coupedir.

RX8 ve 370Z Farklı sınıfın aracıdır. He drift için rakip diyorsanız. O zaman bir ton alakasız rakip çıkar BMW 7 ilede drift yapılabiliyor.

Geçemem, göz var nizam var.

Focus'a 70 ile buna 120'lik araba degil bu.

Mondeo 2.0 selective 240 ps alırım 110 lira otomatik.. O da 130 lira...

Pehh.. Alana hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçemem, göz var nizam var.

Focus'a 70 ile buna 120'lik araba degil bu.

Mondeo 2.0 selective 240 ps alırım 110 lira otomatik.. O da 130 lira...

Pehh.. Alana hayırlı olsun.

Valla geçemezsin ecoboostla bunu haklısın :D ancak ST ile geçersin. İstersen 1,0 ecooboost ile geç bu otomobille alacağın sürüş keyfini sana RS bile vermez ;) Arkadan itiş farkı.. Bir S13-S14-S14A Kulan ne demek istediğimi anlarsın

Mondeo ile bu araç birmi ?

Bu otomobil Karakteri olan Özel bir otomobil...

Bu otomobil drift amaçlı üretilmiş arkadan itişli bir spor otomobil (Hani fordda olmayan)

Focus değil mondeo değil.. O yüzden standart her aile babasının focusuna 70 liraya helal diyip bu otomobile 120 lira haram denmez :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla geçemezsin ecoboostla bunu haklısın :D ancak ST ile geçersin. İstersen 1,0 ecooboost ile geç bu otomobille alacağın sürüş keyfini sana RS bile vermez ;) Arkadan itiş farkı.. Bir S13-S14-S14A Kulan ne demek istediğimi anlarsın

Mondeo ile bu araç birmi ?

Bu otomobil Karakteri olan Özel bir otomobil...

Bu otomobil drift amaçlı üretilmiş arkadan itişli bir spor otomobil (Hani fordda olmayan)

Focus değil mondeo değil.. O yüzden standart her aile babasının focusuna 70 liraya helal diyip bu otomobile 120 lira haram denmez :)

Ben ne dedim,sen nereye çektin şimdi..

Herneyse.. bu arabanın verdiği sürüş keyfine atlıyim :) bmw 3.20d alırım.. güçsüz,müsrif bir motor alacağıma...

Herneyse alana maniolmayalım..

1.6 ecoboost daha güçlü bu 2.0'dan açık ve net..otomatiğinede üzer..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ne dedim,sen nereye çektin şimdi..

Herneyse.. bu arabanın verdiği sürüş keyfine atlıyim :) bmw 3.20d alırım.. güçsüz,müsrif bir motor alacağıma...

Herneyse alana maniolmayalım..

1.6 ecoboost daha güçlü bu 2.0'dan açık ve net..otomatiğinede üzer..

Dizelcilere laf ederken 320D mi diyorsun şimdi ?

5000 rpm ile nereye kadar drift yapabilirsin ? Drift 2.-3. vitesin ve yüksek devirin işidir. Dizelle drift uzun soluklu olmaz.

Motor 200 hp hiçte güçsüz bir motor değil. Ayrıca boxer motor Sıralı ve V motorlara göre çok daha süratli devirlenen çok daha sportif bir motordur.

Müsrif olabilir. Aslan besleyen yemini düşünmez.

1,6 ecoboost ile bu aracı geçemezsin. Kafa kafaya gidersen öp başına koy. bir boy geriden gelirsin ancak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogünde olmasa yakubu susturan birisi olmıyacak kendisi der elma ile armudu karıştırmayın gitmiş mondeo demiş gülücem geldi ya.... ^_^

Anlamak için çabalayın lütfen..

Mondeo'dan önce focus yazdım, sanki o kıyaslanacak arabamı ?

motor yüzünden yazdım o örnekleri.. şimdi kapito ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ikisi roadster mazda rx8de ayrı bi kategori zaten motor hacmi olarak

Cem abi Scirocco GT86 arası yapı olarak çok fark var Scirocco 1.4 122 bg motoru seçilebilen bir araba GT86 ise tek motor tek amaca hitap ediyor

hepsi aynı işte , arkadan itiş kilitli diferansiyel , ona alan adam , aa bu araba farklı katagori bunu alayım demez heralde ... Sonuç olarak janti duruyor , 200 küsür hp lerde , arkadan itiş filan felan ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drift hikaye, bir drift sevdası için 120.000 TL mi verilir, ha olur evinde adam gibi gündelik kullanacağın bir araç, bu da playboy arabası niyetine ikinci araç olur.

Onun dışında her gün trafikte 50 kere drift yapıyoruz sanki..

Neyse ilgilisine nasip kısmet olsun, ben bu fakir Ferrari'sini pas geçerim, bu işler için yaşlandım.

O kadar para vereceksem de mesela gider bunu alırım: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-kalamis-motors-2003-porsche-carrera-911-94927246/detay

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

genesis coupe artık getirmiyorlar herhalde fiyat listesinde yok. 2011leri 60lara kadar düşmüş fiyat olarak.

Bu arada 1 serisi coupe veya 3 serisi coupe bunun rakibi olur mu?

Amaç sadece drift yapmaksa neden olmasın abi ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drift hikaye, bir drift sevdası için 120.000 TL mi verilir, ha olur evinde adam gibi gündelik kullanacağın bir araç, bu da playboy arabası niyetine ikinci araç olur.

Onun dışında her gün trafikte 50 kere drift yapıyoruz sanki..

Neyse ilgilisine nasip kısmet olsun, ben bu fakir Ferrari'sini pas geçerim, bu işler için yaşlandım.

O kadar para vereceksem de mesela gider bunu alırım: http://www.sahibinde...-94927246/detay

Seni seviyorum abim. Her dediğine katılıyorum ancak

Drift sevdası için 120k tl hatta çok daha fazla paralar döken var ülkemizde biliyorsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seni seviyorum abim. Her dediğine katılıyorum ancak

Drift sevdası için 120k tl hatta çok daha fazla paralar döken var ülkemizde biliyorsun :)

Hepsi istanbul'da toplandığı için sana fazla geliyor sanırım :D şu araba 500 tane'den fazla satılırsa helal olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.