Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Seat Leon (Fakirlerin Audi'si?)

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Almanya'da Skoda modelleri testlerde VW modellerinin önünde yer almaya başladı.

Skoda Octavia ve Rapid oldukça güzel modeller. Rapid sanıyorum Renault Symbol ile aynı sınıfta fakat ilk gördüğümde Octavia'nın adı değişti sanmıştım.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskiden(2012 modellere kadar) TDI motorları hiç sevmezdim bildiğin minibüs gibi çalışıyordu. Rölantide ön konsolu sallayacak derecede bir titreşim vardı. motor sesi de keza facia ...

Ancak euro5 bluemotion motorlarda sanki düzelme var titreşim ve ses azalmış gibi geldi bana. Birkaç araca daha binmem gerekiyor emin olmak için. Eğer ciddi bir düzelme var ise bu araç fiyatına göre iyi.

Focus style(kolçak bile yok) yerine leon full paket daha mantıklı olur fiyat olarak da leon çok daha uygun. Ama asla bir titanyum focus gibi olamaz.

ceed, i30 , 308, c4, auris , megane fiyat aralığında seçilebilir.

Motor hala traktör gibi çalışıyorsa unutun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Ben bu arabayı gördüm çok beğendim :)

ilk resimlerde hormonlu ibiza gibi gelmişti ama canlı görünce çok çok beğendim.

apaçi arabası tarzındaki Mk2 leondan sonra Mk3 çok olgunlaşmış, çok oturaklı geldi bana.

Serde eski SEATçılık da var şu an için almayı düşündüğüm tek araba opak beyaz SEAT LEON 1.2 tsi style 45300 +plus paket (full LED farlar+LED stoplar+LED DRL+arka park sensörü+karartılmış camlar) 2650 olup totali 47950 TL. 46 lı bişeylere veriyorlar :)

Hiç belli olmaz valla bakarsınız almışım :D

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç belli olmaz valla bakarsınız almışım  
Yok canım...!

Havuza itmek gerekiyorsa seve seve yaparız...

Ben başlıyorum: Bence doğru seçim!

Tabii o paraya niye Focus HB 1.0 EB TrendX almıyorsun diyecek olanı ve vereceğin cevapları heyecanla bekliyorum!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok canım...!

Havuza itmek gerekiyorsa seve seve yaparız...

Ben başlıyorum: Bence doğru seçim!

Tabii o paraya niye Focus HB 1.0 EB TrendX almıyorsun diyecek olanı ve vereceğin cevapları heyecanla bekliyorum!

Ben bu foruma 1.0 alabilme ümidiyle üye olmuştum. En büyük savunucularından biri benim kabul edersiniz ki. Ancak fiyatı çok pahalı . Otosan kredi kampanyası yapıyor small printte 1.0ın dahil olmadığını yazıyor. 

1.0 fiyatı benim için ütopik. 

1.0 100 bg bile olsa focus benzer fiyatlara alınabilse düşünürüm ama arada ciddi fiyat/donanım farkı var. 

Yakup Reisten leon 1.2 testi bekliyoz artık :D :D :D

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu foruma 1.0 alabilme ümidiyle üye olmuştum. En büyük savunucularından biri benim kabul edersiniz ki. Ancak fiyatı çok pahalı . Otosan kredi kampanyası yapıyor small printte 1.0ın dahil olmadığını yazıyor. 

1.0 fiyatı benim için ütopik. 

1.0 100 bg bile olsa focus benzer fiyatlara alınabilse düşünürüm ama arada ciddi fiyat/donanım farkı var. 

Yakup Reisten leon 1.2 testi bekliyoz artık :D :D :D

Bugün gideyim ya yakında varsa :D(ERYA'ya talep attım)

Buarada harbi şuan pahalı mı 1.0 EB ?

Trend-x  maksimum 44 lira Titanium maksimum 49 lira

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün gideyim ya yakında varsa :D(ERYA'ya talep attım)

Buarada harbi şuan pahalı mı 1.0 EB ?

Trend-x  maksimum 44 lira Titanium maksimum 49 lira

44lük trend X çok aşırı boş. Ondan daha dolu leon reference (16 alaşım jant, 5" dokunmatik ekranlı radyo+SD kart+USB girişi-buraya dikkat Cd çalar yok ama bana lazım değil CD çalar zaten - ve gündüz farı (LED olmayan) var. Biz titanium smart (hatta artı Xpaket) seviyelerinde arabayı 46ya almaktan bahsedşyoruz. 

Focusun aks mesafsi 1 cm kadar uzun dış boyu da azcık daha uzun. Leon 1.2 focus 1.0EBden 130-140 kg daha hafif. 

İç mekanda leon da en az focus kadar ferah hissettriyor.

Leonda oturma pozsyonu biraz daha aşağıda .  

Vmaxta focus biraz daha iyi . 195e 191

0-100de focus nal topluyor 11.4 e karşı 10.0 saniye ile. 

Tüketimde leon miniskül daha iyi 

Dediğim gibi keşke 100lük 1.0ı da getirirp daha düşük  fiyata satalardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44lük trend X çok aşırı boş. Ondan daha dolu leon reference (16 alaşım jant, 5" dokunmatik ekranlı radyo+SD kart+USB girişi-buraya dikkat Cd çalar yok ama bana lazım değil CD çalar zaten - ve gündüz farı (LED olmayan) var. Biz titanium smart (hatta artı Xpaket) seviyelerinde arabayı 46ya almaktan bahsedşyoruz. 

Focusun aks mesafsi 1 cm kadar uzun dış boyu da azcık daha uzun. Leon 1.2 focus 1.0EBden 130-140 kg daha hafif. 

İç mekanda leon da en az focus kadar ferah hissettriyor.

Leonda oturma pozsyonu biraz daha aşağıda .  

Vmaxta focus biraz daha iyi . 195e 191

0-100de focus nal topluyor 11.4 e karşı 10.0 saniye ile. 

Tüketimde leon miniskül daha iyi 

Dediğim gibi keşke 100lük 1.0ı da getirirp daha düşük  fiyata satalardı. 

Bana kalırsa kolay kolay bu arabaları sırf teknik verisiyle kıyaslamam. Zaten hafif olan aracın 0-100 vb şeylerde önce olacağı kesin. Motorun karakteri ara hızlanması vs daha önemli.

Fiyat kıyaslamasında da aynı şekilde ford ile seat'ı direk kıyaslarsak ford alacak kimsenin olmaması lazım :) Gideğim birazdan test aracı varsa sürerim.

Otoşov'dan fotolar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.