Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Seat Leon (Fakirlerin Audi'si?)

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

İçi belli

Bence amacına hizmet eden bir otomobil olmuş. 1.2 tsi FRsi olursa makul olur.

2-13-Seat-Leon%25253D-FR-10%25255B2%25255D.jpg

Göstergeler güzel, altı düzleştirilmiş direksiyon da öyle.

Ses/navigasyon/iletişim ünitesi eski lambalı radyolara benzemiş, zevksiz, alttaki klima ve diğer kontrol düğmeleri kol mesafesinde görünüyor, ancak bu kadar sık ve yanyana olunca karışıyor.

İç tasarım eskisinden iyi yine de, ama dış tasarımda eski kasayı daha başarılı ve kişilikli buluyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence wolkswagen seat i aldıktan sonra yeni bir tasarım yapamadı ki kendi markasının da tasarımı da berbat skodaya da pek bir renk katamadı Kİ şimdi de porsche yi almış onun da görüntüsünü çirkinleştirecektir şüphesiz.. Malzeme kalitesi ne kadar iyi de olsa göze hitap etmeyen araba benim gözümde araba değildir..

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hobaaaa....Audiciler Leonun ipini çekmiş.

Leon elbette VAGın yeni MQB şasisini kullanacak ama standart modellerde Leonu Leon yapan multilink tam bağımsız arka süspansiyondan vazgeçilip torsiyon çubuğu süspansiyona geri dönülmüş. Sadece kuvvetli modellerde (150 bg üstü yani Cupra , 2.0tdi vs gibi) tam bağımsız arka süpansiyon devam edecekmiş. Standart modellerde yok yani.

http://www.evo.co.uk/news/evonews/285889/new_seat_leon_unveiled.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

poor man's a3 tanimina artik daha cok uyuyor. ben icini de disini da begendim onceki kasayi da cok begeniyorum zaten :)

fiyatlari ne civarda olcak bende merakla bekliyorum gercekten 1.2 TSI larin 40'i asacagini sanmiyorum simdiki gibi eger vw bunyesinde havalara girip golf gibi fahis fiyatlara girerse bastan kaybeder seat zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.