Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Lerde Ön Panel

ferhat tezcan

Soru

Sony teyplerde hoperlörler hariç sadece ön panelin ve ekranın değiştiğini ve ana ünitenin aynı kaldığını duydum.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Şu çıkıyor yerine sony kapak takılıyor bu mudur?

20120531125343.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Cızırtı var diye modülmü sipariş ettin?Bence yeni gelende de olacak o cızırtı,modülün orjinalinde bir sıkıntı var çünkü....

Gösterge panelini nerden buldun aydın? Hayırlı olsun..Çok güzel dimi....Yeni Sonyli F3 lerde standart olmuş artık o ekran....

Bende aynı fikirdeyim bunu bana servis teklif etti bi deniyelim dediler bende siz nasıl isterseniz dedim :)

Belki düzeltmişlerdir sorunu benim gibi takip edip üstünde duran müşterileri için yenisini takıcaklardır.

Rahatsız yada farkında olmayanın parçasını değiştirip gereksiz masraf yapmayalım diyorlardır belki.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cızırtı var diye modülmü sipariş ettin?Bence yeni gelende de olacak o cızırtı,modülün orjinalinde bir sıkıntı var çünkü....

Gösterge panelini nerden buldun aydın? Hayırlı olsun..Çok güzel dimi....Yeni Sonyli F3 lerde standart olmuş artık o ekran....

Ohooo okumuyorsun forumu :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

On panel, paneli tutan cerceve, hoparlorler, ekran, subcenter ve tweeterlar için parça kodları mevcut mu? Yurtdısından (Amerika) almak istediğimizde kodları farklı dahi olsa bizim FIII lere uygun olur mu bu parçalar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya arkadaşlar mevcut teybin ön kapağı daha orjinal durmuyomu sizce? Neden herkes illa Sony olmalıydı diyor? Marka bağımlılığından mı yoksa sadece ses kalitesinden mi? Demek istediğim kapak eskisi gibi kalıp sadece kolonlar sonydeki gibi olsa bu kadar geçis yapmak istermiydi millet? Yada bizim kapaklarda sony yazsa beğenmeyecekmiydik acaba yine bu kapağı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya arkadaşlar mevcut teybin ön kapağı daha orjinal durmuyomu sizce? Neden herkes illa Sony olmalıydı diyor? Marka bağımlılığından mı yoksa sadece ses kalitesinden mi? Demek istediğim kapak eskisi gibi kalıp sadece kolonlar sonydeki gibi olsa bu kadar geçis yapmak istermiydi millet? Yada bizim kapaklarda sony yazsa beğenmeyecekmiydik acaba yine bu kapağı?

Alper bey 2005'den beri Focus bu kozu ile çok sükse yaptı.Ses kalitesi on numaraydı. Marka ile ilgisi yok.

İlk etapda Bize gelmediği için size öyle geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İnsan her zaman daha iyisini istiyor. Bazen düşünüyorum bi kaç bin daha verip titanium mu alsaydım diye? Sonra geçmişe dönüyorum fiyat listesine baktığım günlere. Önce Trend alayım fazla borca girmiyim dedim. Sadece trendlere bakar style donanımdaki özellikleri okurken hmm buna gerek yok , bunu boşver, cantı sonrada takarız gibisinden avutuyodum kendimi. Titaniuma hiç bakmıyodum zaten. Sonra bi kaç bin daha vereyim biraz kasarım kredi öderken ama Style arabam olur dedim ve şarları zorlayarak aldım. Şimdide titanium mu alsaydım acaba diyorum ama aslında o günün şartlarında almam imkansızdı. Bunu unutuyorum sanırım. Titiniumdaki otomatik klimayı arıyorum sadece. Bence elimizdekiyle mutlu olmalıyız yoksa bu işin sonu yok. 2013 de neler ekleyeckler bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir haftayi gecti yeni focus kullaniyorum.ses sistemi rezalet, nerde ghia daki sony sistem nerde f3 teki standart sistem.arada daglar gibi fark var.

Gel senin ses sisteminide değiştirelim varan yoksa müzik dinlemekten soğuyacaksın :)

Şaka yapmıyorum çok ciddiyim bendeki kadar olmasada en azından hoperlörleri değiştirip ufak bir bas ile destekleyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.