Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Lerde Ön Panel

ferhat tezcan

Soru

Sony teyplerde hoperlörler hariç sadece ön panelin ve ekranın değiştiğini ve ana ünitenin aynı kaldığını duydum.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Şu çıkıyor yerine sony kapak takılıyor bu mudur?

20120531125343.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bakalım 1-2 tane fabrikasyon gelsin bakalım. Degisim olabilir

Gectigimiz hafta Hollanda plakali bir aractan orjinal sony yi sokup navigasyonu taktim. Ondan cikan sony unitede bende hala. Ayni ikiside yakup. Sadece parca numaralari farkli. Sen nereye nasil bakmak istiyorsan ac bak. Ama ben unitenin kapagini acip direk cikis katindaki mosfeti kontrol ettigim icin %100 eminim ikisinin ayni olduguna. Unitelerde fark yok. Tesisatta orta konsola (center icin) giden kablo eklentisi var sadece.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hangi parazit sorunu? Eger sizin unitede sorun varsa bende unite var. Aceleniz yoksa Istanbula gittigimde onu size gonderebilirim. Denersiniz. Eger sorununuz cozulurse anlasiriz.

Abi nasıl makbule geçer inanamazsın çok iyi olur.Ben şu bluetooth ı bir deneyeyim sonrasında mutlaka haberleşelim eğer elindeki ana ünitede sorun çıkmaz ise anlaşırız.Ama sen kimseye söz verme ilk müşterisi benim onun :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bluetooth ana unitenin icinde degilki. On paneli sokturun, klima kontrol zamazingosunun ust tarafinda metal bir ara parcaya monte edilmis durumda goreceksiniz. Ancak o uniteden kayankalanabilecek bir sorun degil. Ona giden kablolari ekranlarsaniz %80 sorununuz cozulecektir.

Ekranlarsanız la ne demek istedin abi ??
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yukarida anlattim iste. On paneli sokun, alt tarafa dogru bakinca zaten modulun takildigi metal parcayi goreceksiniz. Ama onu iptal ettirmek size hicbirsey kazandirmaz.

Peki bu modülün girişi çıkışı klipslimi yoksa direk bağlantımı.Yani söksek geri takabilirmiyiz ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi nasıl makbule geçer inanamazsın çok iyi olur.Ben şu bluetooth ı bir deneyeyim sonrasında mutlaka haberleşelim eğer elindeki ana ünitede sorun çıkmaz ise anlaşırız.Ama sen kimseye söz verme ilk müşterisi benim onun :)

Eyvallah. Agustos ayinda Istanbula gidecegim. Su an Bodrumdayim. Donunce konusuruz gene. Bendeki unitede sorun falan yok. Ancak senin bahsettigin sorunun unite degisimi ile cozuleceginden emin degilim. Senin icin rahat olsun yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Peki bu modülün girişi çıkışı klipslimi yoksa direk bağlantımı.Yani söksek geri takabilirmiyiz ?

Soketli. Sokup takmasi biraz dert ama sokup takabilirsin. Dert olmasinin nedeni de bicimsiz bir yerde olup el kol rahat edememesi. Yoksa onu sokmekte birsey yok. Arayacagin modul grafit renkli dikdortgen prizma seklinde bir alet. Demir ayagin altinda kaldigi icin gormen biraz zor olabilir ama emin ol orada ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eyvallah. Agustos ayinda Istanbula gidecegim. Su an Bodrumdayim. Donunce konusuruz gene. Bendeki unitede sorun falan yok. Ancak senin bahsettigin sorunun unite degisimi ile cozuleceginden emin degilim. Senin icin rahat olsun yeter.

Abi varya ilaç gibi geldi bu emin ol arabama ses sistemi yaptırdım yinede şarkı aralarında ve es lerde o dııııt sesini duydukça keyfim kaçıyor.

Bu arada dediğin ana ünitenin altındaki barkodu görünen bölümmü?

20120531125356.jpg

20120531181851.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sen klima düğmelerinin arkasında diyorsun sanırım o zaman klima düğmelerini tutan paneli de çıkarınca kolay olur çıkarması sanırım.

Ben bunu deneyip durumu sana bildiririm ona göre ünite işini konuşuruz abi çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet şu an buldum o parçayı ama ulaşması çok zor klima yı da sökmek gerekiyor ona ulaşmak için zannettim ama yolcu tarafı yan plastiği çıkarınca direk altına çıkıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Soketli. Sokup takmasi biraz dert ama sokup takabilirsin. Dert olmasinin nedeni de bicimsiz bir yerde olup el kol rahat edememesi. Yoksa onu sokmekte birsey yok. Arayacagin modul grafit renkli dikdortgen prizma seklinde bir alet. Demir ayagin altinda kaldigi icin gormen biraz zor olabilir ama emin ol orada ;)

Abi ben sadece ön paneli, belki ekranı biraz gazla göstergeyi değiştirmek istiyorum ama ebayda bulamadım, ne diye aramak lazım bi kaç ipucu vermen mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet şu an buldum o parçayı ama ulaşması çok zor klima yı da sökmek gerekiyor ona ulaşmak için

Klima kontrolunun arkasinda altta kaliyor iste. Onun illaki kolay bir yolu vardir. Ben hic sokmeye ugrasmadim. Aslinda gaz pedalinin yanindaki parca cikiyorsa cok kolay erisilebilir. Eski c-max larda polen filitresi degisimi icin o parca cikabiliyordu. Belki yeni focustada cikabiliyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

On panel bende var. Ekrani ebayde biraz zor bulursun.

On panel ve cerceve senin ilk asamada isini gorecektir. Sonrasinda ekrani alirsin.

Sony panel normal ekranla sorunsuz calisiyormu? Suan almam zor görünüyor ama kaça veriyorsun abi? Bide oem zenonlar vardı sende onlar duruyomu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.