Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Lerde Ön Panel

ferhat tezcan

Soru

Sony teyplerde hoperlörler hariç sadece ön panelin ve ekranın değiştiğini ve ana ünitenin aynı kaldığını duydum.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Şu çıkıyor yerine sony kapak takılıyor bu mudur?

20120531125343.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar bu ürün bizim arabalara uyum sağlarmı?

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/focal-is-165-16-cm-mid-takimi-orjinal-urun-60958734

Sağlarsa sipariş edip alsak Ankara'da sıkıntısız taktırabileceğimiz önerdiğiniz bir yer biliyormusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orası yumuşak plastik o kadar zor kesileceğnisnmıyorum,yani benim arabadaki yumuşakplastik en azından,style da daha sert plastik oralar o yüzden dediğin gibi style da kesmek zor olabilir....Arka Tweeterların parça numaraarını da bulsam yeter bana,ön tweeterlara dokunmam zaten,ön ve arka hoparlörleri değiştiririm birde....

Yakında sizi arabanın göğüslüğünü değiştirirken görürsem şaşırmam :)

Hiç bunlarla uğraşmayın benim daha önce dediğim hatta az önce cem abininde dediği gibi takın 4 adet kaliteli hoperlör bakın keyfinize maksat güzel ses almak ise.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/focal-is-165-16-cm-mid-takimi-orjinal-urun-60958734

Sağlarsa sipariş edip alsak Ankara'da sıkıntısız taktırabileceğimiz önerdiğiniz bir yer biliyormusunuz?

super abi mesela serviside kafalarsak onlara taktirirsak no problema :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://urun.gittigid...l-urun-60958734

Arka için ufak. Ferhat abinin dediğine göre, ön için uygun. Eli tornavida tutan herkes montajını yapabilir bence, sadece klipslerden bazıları kırılabilir onları yenilemek gerekir.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ses sistemi muhabbeti dönmüş oyüzden buraya yazaym yeni gelen focuslarda ses sistemi cızırdaması yok ancak kalitesi düşük ve bassı çok olan müziklerde(aşırı bassdan bahsediyorum) hafif bir cızırdama oluyor buarada kingston usb den çaldığım şarkı ipoda gore kalitesiz ipodtan daha kaliteli ses geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orası yumuşak plastik o kadar zor kesileceğnisnmıyorum,yani benim arabadaki yumuşakplastik en azından,style da daha sert plastik oralar o yüzden dediğin gibi style da kesmek zor olabilir....Arka Tweeterların parça numaraarını da bulsam yeter bana,ön tweeterlara dokunmam zaten,ön ve arka hoparlörleri değiştiririm birde....

Uydurma len mabadindan... Dashboardlar ayni.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olabilir ,konu o değil zaten,nasıl kesileceği....Arka kapı tweeterlarının parça kodunu bilirse Mertol bilir...Ben Mertolü yarın arayayım bari,zaten 2 gün sonra da Bodrumdayım inşallah,ne var ne yok bahanesine yanına uğrar başınışişiririm Bodrumda ...ehehehhüüüüü.....

Bora bak daha acik yazayim. Insan evladi gerizekali falan olmadikca 2012 model arabanin konsolunu kesip uydur kaydir hoparlor takmaya ugrasmaz.

Tweeter sorun degil. Git bi yapi markete ben 60 lik punch istiyorum de, al onu tak matkabin ucuna yuvarlak bir delik del gitsin. Oraya 60 lik kapagi olan tweeter satin almadan delmek gibi bir danalik yaparsan sonra done done tweeter ve kapak ararsin.. Bende sana gulerim.. (anladin sen onu)

He yok illede arabayi hacamat edecem diyorsan gel ben dun hilti aldim. Evel allah kabrio bile yapariz arabayi...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Net şekilde yazılmış değil mi ?

Aynen yeterlidir.Birde ekran lazım

Peki benim daha önce paylaştığım ve resmini koyduğum bluetooth kiti değişmiyormu?E öyleyse bu parazit sorunu o parçadanda değil.Tek bir sebep kalıyor oda kablolamadan kaynaklı o zaman.Panelden olma ihtimali yok sanırsam.Sonuç olarak sony li sistemdede var bu parazit ama kabul edilebilir düzeyde.Son seste hafif bir vınnn sesi duyuluyordu c-max ların sonyde.

Bize sony ses sistemi olan bir arkadaş bu parazit ile ilgili bilgi verirse çok sevinirim.(Hem de şu konu bayadır açılmıyordu yeniden bir hortlatayım ben :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konudan anladığım kadarıyla ana üniteyi değiştirmeden sadece radyo ekranını ve ön paneli değiştirsek smart paketlerdeki görüntüyü elde edebiliyoruz doğru mudur? Tr'de bulamadım şu parçaları uygun fiyattan ya set halinde var yada kırık dökük panellere ve yamulmuş ekranlara 400-500 lira istiyorlar

Neredeydi şu ebayla allegro'nun kısa yolu :yemek:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.