Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Üstünkörü Galaxy S3 Izlenimlerim

Önerilen Mesajlar

Yurt dışından telefon getirince ödenecek 100 TL uygulaması başladı mı, eğer evetse kime ve nerede ödeniyor bilgisi olan var mı?

Tartışmalara gelince:

Birbirine bu kadar yakın ürünlerde mutlak iyiyi bulmak mümkün olmaz, seçimi gereksinim detayları belirler. Bu yüzden bilinçli seçen herkes kendi gereksinimlerini en iyi karşıladığı için kendi cihazını savunmak ve övmek durumunda kalır.

Hatta bu zaman zaman fanatizm olarak bile algılanabilir (Yakup sen gerçek bir fanatiksin ve bu kapsam dışındasın :P )

Sonuçta esüçte, ayfon da, hatice o ne de sahibini mutlu edecek ve iş görecek cihazlar, isteyen istediğini alsın ve güle güle kullansın, yeter ki aldıktan sonra yeni telefonuna yoğunlaşsın; aklı ve gözü diğerinde kalmasın... (akıllı olun!)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yurt dışından telefon getirince ödenecek 100 TL uygulaması başladı mı, eğer evetse kime ve nerede ödeniyor bilgisi olan var mı?

Henüz başlamadı... BTK'ya ödeniyor ama yine Operatörler aracı olacak yanılmıyorsam..Ama yinede net bilgiyi BTK'dan alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar önce tanışsak, oturup iki birşey içmiş olsak böyle yanlış algılamalar olmaz. Boşuna birbirimize kırılmayalım.

Ben hem ios hem android kullandım. (rootsuz,jb'siz) İos beni tatmin etmedi. Sebeplerini söylesem tartışma devam edebilir. Ama mühim değil benim tercihim.

Mac os konusunda size katılmıyorum. Autocad dahil herşeyi kullanıyorum. Kullanımı keyifli, zevk alarak kullanıyorum.

Bu stabilite meselelerinede artık katılmıyorum. Win7 gayet stabil bir kere göçmedi, mavi ekran gelmedi. Android içinde Arc,Sensation xe, ardından One x kullandım. Arc'da stabilite sorunları vardı. Ama yüksek donanım kullanan HTC'ler de stabilite sorunu yok. Son dönem çıkan iki ve dört çekirdekler gayet güzel çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar önce tanışsak, oturup iki birşey içmiş olsak böyle yanlış algılamalar olmaz. Boşuna birbirimize kırılmayalım.

Ben hem ios hem android kullandım. (rootsuz,jb'siz) İos beni tatmin etmedi. Sebeplerini söylesem tartışma devam edebilir. Ama mühim değil benim tercihim.

Mac os konusunda size katılmıyorum. Autocad dahil herşeyi kullanıyorum. Kullanımı keyifli, zevk alarak kullanıyorum.

Bu stabilite meselelerinede artık katılmıyorum. Win7 gayet stabil bir kere göçmedi, mavi ekran gelmedi. Android içinde Arc,Sensation xe, ardından One x kullandım. Arc'da stabilite sorunları vardı. Ama yüksek donanım kullanan HTC'ler de stabilite sorunu yok. Son dönem çıkan iki ve dört çekirdekler gayet güzel çalışıyor.

ARC da sony'nin afedersiniz herze yemesi... adam amiral gemisi olacak telefon çıkarıyor, 356 mb dahili hafıza.. o ne şimdi? ram düşük... ama vaadettikleri yüksek.. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? neyse... öyle işte..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonra insanlar android kasıyor, iyi değil vs diyor. Ben htc de ne kasılma gördüm, ne kilitlenme.

walla ben de neo kullanıyorum, yine 356 mb, biraz fazla program yükleyince kasmaya başlıyor ama tabi 900e aldığım cihaz.. ne kadar ekmek o kadar köfte.. f/p açısından memnunum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tartışmalara gelince:

Birbirine bu kadar yakın ürünlerde mutlak iyiyi bulmak mümkün olmaz, seçimi gereksinim detayları belirler. Bu yüzden bilinçli seçen herkes kendi gereksinimlerini en iyi karşıladığı için kendi cihazını savunmak ve övmek durumunda kalır.

Hatta bu zaman zaman fanatizm olarak bile algılanabilir (Yakup sen gerçek bir fanatiksin ve bu kapsam dışındasın :P )

Sonuçta esüçte, ayfon da, hatice o ne de sahibini mutlu edecek ve iş görecek cihazlar, isteyen istediğini alsın ve güle güle kullansın, yeter ki aldıktan sonra yeni telefonuna yoğunlaşsın; aklı ve gözü diğerinde kalmasın... (akıllı olun!)

Evet başladı, babam Kosova'ya gitti gelirken gene S2 almış bir tane :D Bayılmış 100 lirayı. :D

Az Kaldı ban yemeye....!!!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben zaten windowstan verdiğim örnekleri geçmişten vermiştim win 3.1 98 milenium 2000 ve xp işletim sistemlerinde vardı o sorunlar ama biz o sorunları yaşarken macintosh kullanıcıları yaşamıyordu.Şu an dizüstü bilgisayarımdaki işletim sistemim olan vista yı yaklaşık 4 senedir bir kere bile göçmeden ve hiç dikkat etmediğim halde kullanıyorum .

Sonuç olarak android yeni bir işletim sistemi elbetteki stabilite olarak ios u ilk etapta geçmesi zor ama bu gidişle gelecekte eminimki geçecek.

İos işletim sitemi şu an android ten stabilite konusunda üstün çünki android ten çok daha eski ve tecrübeli.Ben kendi s2 telefonumda bazı zamanlar kitlenme zorla kapanma ve telefonun kendi kendine kapanıp açılması sorunlarını yaşıyorum.Hatta eşimde o klavyeli htc var bu tarz sorunları oda yaşıyor nadir de olsa.

Şunuda eklemeden geçemiycem android işletim sisteminin tabanı linux tur.Linux tan telefonlarımıza taşındı.

Sonuç olarak ios android ten şu an için üstün de olsa iphone sadece işletim sistemi olarak diğer telefonları geçebilir (htc samsung hatta experia) :)

Ama unutmadan söyliyeyim tüm bunlara karşılık nokia ile microsoft anlaşmış ve sanırım piyasaya bir bomba atmayı planlıyorlar.Zamanının telefon devi nokia piyasayı böyle boşlamaz gibi geliyor bana ve microsoft bu telefon piyasası pastasından mutlaka bir pay çıkartır gibime geliyor.Sonuçta işletim sistemi dediğimizde her 10 kişiden 8 inin aklına ilk gelecek şey microsoft tur.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.