Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Üstünkörü Galaxy S3 Izlenimlerim

Önerilen Mesajlar

2 gündür araştırıyorum onex mi s3 mü derken şu kanıya vardım.2 telefununda birbirinden üstün olduğu konular var birinin ekranı iyi birinin video çekişi yok birinin arayüzü yok birinin batarya ömrü derken ben bunların ikisinide almaktan vazgeçtim.Birini alıp diğerinin verdikerinden yoksun olup tüh onun şuyu iyiydi diyeceğime bu ikisinden de iyisi çıkana kadar kendi telefonum galaxy s2 yi kullanmaya devam.Dertsiz başıma dertmi alıcam.

En gıcık olduğum şey ise söylemeden geçemiycem.Koca samsung s2 nin yenisi diye s3 modelini çıkarıyor ama malesef s2 nin ekran kalitesi ve dayanıklılığı s3 e 10 basıyor bu ne biçim iş anlamadım.Yüksek çözünürlükte youtube videolarını izleyin internet browser testlerinde beyaz görünen yada beyaz görünmesi gereken her yer açık mavi s3 te arkadaş.Kendi telefonumda s2 de bakıyorum beyaz beyaz siyahta siyah gibi görünüyor.

Bu şuna benziyor bence farzedinki focus 3 çıkmış ama focus 1 nin şasesini koymuşlar üstüne bide demişler ki focus 2 deki şaseyi koyarsak maliyet artıyor :)

Benim fikrim samsung hafiften şımarmaya başladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ekranlarda hatalı üretim olabiliyor.. Hani siz derdiniz ya siyah renkleri gri gibi gösteriyor veya renklerde farklılık misal İphone 4 ve 4s de (bunları bildigim için ) hatalı ekran çok var sarı ekran diye İngilizce artabilirsiniz.Apple bunu gösterenlere yeni tel veriyor ama gel gelelim birçok kimse bunu bilmiyor çünkü yanyana koymadan anlamak zor..

Bu tür bilgileri takip edebileceğiniz kisileri takip ediniz :)

Sadece veriler cartlar curtlar yetmiyor dediğim su ki; hatalı üretimi s3 olabilir Yada tavuk sahibine kaz gözüküyordur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mavilik ekran teknolojisi ile ilgili. Sarı leke problemi paneller ile ilgili. Sarılık için değişim yaparlar. Samsung ekran işinde hata yapmış, bile bile ekrandan kirpmis. Ucuz ekran kullanmış. Ama yan yana gelmeden çok anlaşılmıyor.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mavilik ekran teknolojisi ile ilgili. Sarı leke problemi paneller ile ilgili. Sarılık için değişim yaparlar. Samsung ekran işinde hata yapmış, bile bile ekrandan kirpmis. Ucuz ekran kullanmış. Ama yan yana gelmeden çok anlaşılmıyor.

Aynı modelde ekrandan ekrana bile fark var benim bir arkadaşım benimle aynı zamanda s2 aldı.İkimizde kısık ışıkta beyaz bir ekran açtığımızda benim telefonda beyaz biraz kırmızı arkadaşımınkinde ise bariz sapsarı görünüyor.Ben bunu yazılımsal fark sanıyordum ama sanırım değilmiş :)arkadaşımın android versiyonu 2.3.3. benimki ise 2.3.5.İkimizde root lamadan aldığımız gibi kullanıyoruz telefonları ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sarı leke problemi farklıdır. Bir bölümünde isindiginda oluşan kalıcı bir problem. Ekran renklerindeki sapmadan farklı birşey.

Doğrudur ama bu sarı renk problemi birçok s2 de mevcuttu hatta benim telefonumda çok dikkat edince farkedilen ekran yanması mevcut.Işığı en kısığa alıp düz bir renk açıldığında(özellikle mavide) ve telefonu yan yatırdığımda üstte eski bildirim çubuğu çok silik olarak görünmeye devam ediyor ama normal kullanımda farkedilmesinin imkanı yok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.